Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Menjek gólyatáborba? Te mész?

Menjek gólyatáborba? Te mész?

Figyelt kérdés

ELTE-BTK-ra vettek fel, első helyre. Nem tudom, menjek-e gólyatáborba. A bulizós énem menne, hisz jó kis koncertek lesznek, és legalább nem úgy mennék beiratkozni, hogy nem ismerek senkit.


Ugyanakkor én nem vagyok egy ilyen társaságban könnyen oldódó típus, nem tudom, mennyire érezném jól magam (feltehetőleg) háttérbe szorítva. Nem vagyok bevállalós, és félek, hogy kellemetlen helyzetbe kerülök, esetleg rossz kép alakul ki rólam a többiekben. Ráadásul úgy érzem, hogy a koliban és az egyetemi bulikon is lehet ismerkedni, szóval a szolidabb énem azt mondja, semmiről sem maradok le, ha nem megyek.


Közben a felsőbbéves szervezők azzal "fenyegetnek", hogy aki nem megy, az lemarad egy csomó információról (az egyetemmel kapcsolatban), amit csak ott mondanak el.


Azt is vegyük hozzá, hogy a Balatonon lesz, amitől én cirka 10 óra vonatozásra lakom, ráadásul úszni sem tudok (újabb félelem, hogy esetleg beégek).


Az sem mellékes, hogy ez a 3 nap cakkumpakk 25-30 rugómba kerülne, aminek, hát, lenne helye máshol is...


Szerintetek gáz, ha nem megyek? Ti mentek/mentetek?


2009. júl. 24. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Semmit nem veszítesz, ha nem mész gólyatáborba. Nem az a 4-5 nap lesz hidd el a meghatározó.Nem beszélve arról, h nagyon sokan nem mennek. az igazi élet szeptembertől kezdődik, amikor nap mint nap találkozol a csoporttársakkal, évfolyamtársakkal.Nagyon könnyen lehet barátkozni, ismerkedni majd a suliban is.

A másik, amiben igazad van, h legalább megismerkedsz jó pár emberrel. Amúgy meg a híresztelésekkel ellentétben nem mennek azok a nagyon durva bulizgatások mostanság a gólyatáborokban. Biztos találsz hasonló habitusú emberkéket a táborban.

Én annak idején (már 4éve:)) elmentem, m már nagyon kíváncsi voltam kikkel fogok 4 évig egy szakra járni. Jó élmény volt, de megértem azt is h. ha vki nem szeretne elmenni. nekem pl akik a legjobb bnőim lettek egyikük sem jött a gólyatáborba anno, a suliban ismerkedtünk meg. A felsőbb évesek meg nagyon szeretik ijesztgetni az embert h így meg úgy az infóáramlás:) de ez csak azért van h minél több ember elmenjen a gtáborba.Sulikezdéskor mindent tudni fogsz, ha voltál gtáborban, ha nem:)

Jó kis élmény ez a gólyatábor, de nem kell halálosan komolyan venni.Csak lazán!:)

2009. júl. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
ja és még annyit, h abban is igazad van, h tényleg húzós amit be kell fizetni a gtáborba, szeptemberben meg mindig sok a kiadás.
2009. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején elmentem a gólyatáborba, de megbántam. Semmi értelme nem volt. Akikkel ott megismerkedtem, azokkal egy héttel később is megismerkedhettem volna.


Plusz a "patrónusnak" nevezett felsőbbévesek jellemzően kisebbségi komplexussal rendelkező bukott idióták, akik a tanulás helyett pont a gólyatáborokban szeretik kiélni az érzelmi problémáikat (értsd: szivatják a gólyákat).


Az meg egy szemen szedett hazugság, hogy a gólyatáborban elmondanak olyasmit, amit később nem tudhatsz meg. Ha megkérdezel valakit, aki volt a gólyatáborban, már akkor biztos, hogy semmiről nem maradtál le.


25-30 rugó az meg rablás. Szóval ne menj.

2009. júl. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tutira nem megyek.BCE KERTK
2009. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tudom, most márnem aktuális a kérdés (én is ELTE BTK-s gólya vagyok), de azért leírom a tapasztalatokat.

én is nagyon féltem elmenni, de nagyon örülük hogy rászántam magam, mert szerintem eszméletlen buli volt. aki szereti a táborokat annak ott volt a helye. egyáltalán nem szivatós, beteges tábor volt, mindenki nagyon kedves volt, nyitott és a feladatok is klasszak voltak! ha mentél taláne gyetértesz, ha itthon maradtál, akkor csak azt tanácsolom, máskor vállald be az ismeretlent mert nagyon kellemes csalódások érhetnek! én örülök hogy elmentem!

(ja és nem volt azért olyan borsos az ára; a befizetendő összeg 14 000 volt azt hiszem, és én kb. 5000Ft-ot külötöttem pluszban)

2009. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!