Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek 8 általános az...

Szerintetek 8 általános az szégyen? Hogyan tudnám kijavítani? A suliból azért rúgtak ki, mert sokat hiányoztam sajnos.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 21:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

22 éves korig lehet nappalin középiskolába járni, utána máshogy kell megoldani az iskoláztatást. Ezt az adott középiskolában kell megkérdezned. Ha az iskola beleegyezik, akkor akár két év alatt is eljuthatsz az érettségiig.

Ma már az érettségi alap, és sokan lenézik azt, akinek nincs. De aki utólag akarja pótolni, és ezért újra elkezd tanulni, azt megbecsülik.

2012. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
menj el estire/levelezőre. és ahogy az elobb mondták, 22 éves korig mehetsz nappalira is.
2012. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
nem éri meg érettségizni,az szinte ugyanannyimint a 8 , nem szégyen,sok érettségis minimálbérért dolgozik meg 70-80ezer forintokért. nem érdemes
2012. ápr. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
érettségi nélkül nem vesznek fel dolgozni se,mindenképpen csináld meg!!
2012. máj. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
annak idején 16 évesen én is abbahagytam a középsulit. majd 5 év után visszamentem esti tagozatra, ahol érettségiztem. most végzős vegyész hallgató vagyok és van mellette egy saját vállalkozásom is. szóval nyomjad csak!
2012. máj. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
tök mindegy ha van érettségi ha nincs akkor sem lesz több a fizetés. én érettségi nélkül melózok kórházban és akinek megvan az sem keres többet a szar pedig ugyanolyan büdös marad
2012. aug. 5. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az lehet, hogy érettségivel nem fogsz többet keresni. sőt, tény. viszont érettségivel nincsen megkötve a kezed, hogy csak wc-takarító lehetsz, mert elmehetsz továbbtanulni, legyen az egyetem, főiskola, vagy csak egy okj-s képzés. szerintem ez a lehetőség sokkal többet ér, mint bármi. mert ha 30 évesen esik majd le, hogy elkurtad az életed, még mindig tudsz menni tovább, nem kell még 4 évet rááldoznod a középfokú végzettségre. és igen. eléggé a minimum az érettségi, még a léleknek is.
2012. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én érettségi nélkül vagyok ápoló és senki nem hiányolja tőlem. Szóval nem csak wc pucoló lehet az ember de én nem is akarok leérettségizni mert semmi kedvem 25 évesen tanulni. 5 éve dolgozok kórházban és én mégegyszer iskolapadba nem ülök
2012. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ja csak ha majd érettségi nélkül kidobnak, akkor mehetsz a gyárba!
2021. nov. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!