Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljam meg a kémiát?...

Hogyan tanuljam meg a kémiát? Egyszerűen nem megy.

Figyelt kérdés
Érettségizem belőle, de nem tudok 50-60 %-nál jobbat írni a feladatsoroknál. 68 lett eddig a legjobb, de volt már 40 is, holott egy jó 80-ast 85-öst kéne összehozni. Pedig tanárom is van. Egyszerűen nem megy. Már túl vagyok azon, hogy figyelmetlenség, egyszerűen csak nem tudok dolgokat. Már annyiszor átrágtam a könyveket, de így sem világosak a dolgok. Mit tegyek???
2012. máj. 1. 14:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Olyan alap dolgokat nem tudsz hogy ne is csodálkozz hogy nem tudsz 60%nál jobbat írni. xantoprotein reakció: ha ezt nem tanultad a kémiaórán, se a különtanárod nem mondta akkor te nagyon rossz iskolában és tanárnál tanulhattál. A fehérjemeghatározás legalapabb legegyszerűbb reakciója.
2012. máj. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Nem a véleményedre voltam kíváncsi, hanem a tanácsodra ;)
2012. máj. 2. 13:35
 13/13 A kérdező kommentje:
Na most átnéztem a követelményrendszert, bejelöltem azt amit nem tudok és most azt tanulom. Jobbat nem tudok. Meg még este a tanárommal úgy is kémiázunk, neki is összeírtam pár kérdést :D nem tudom még mit lehetne tenni... az a gond, hogy a Villányis könyvem (nem, nem az a szürke amiben feladatok vannak, ez egy másik összefoglaló csak és kizárólag elmélettel) nem jelöli külön az emelt szintet, bár azért nagyjából ki lehet találni. Csak én nem nagyjából akarom tudni a középszintet, hanem teljesen :) na mind1, a normális válaszokat megköszönöm, tényleg már az elején kellett volna nézegetnem ezt a követelményrendszert.
2012. máj. 3. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!