Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jogi asszisztens szakmára...

Jogi asszisztens szakmára jelentkeztem (OKJ) Mit jelent az hogy felső fokú akkreditált szakképesítés? Mennyit keres egy ilyen szakképzettséggel végzett ember?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy mitől felsőfokú, azt nem tudom, de én ilyen szakképzettséggel nettó 90-et keresek (persze bruttó 90-re vagyok bejelentve). Szóval szerintem ha teheted, tanulj mást, mert nem éri meg, én nagyon megbántam.
2009. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor éri meg ezt tanulni, ha mellette elvégzel egy főiskolát/egyetemet is, valami más témában. Az a baj, hogy rengeteg jogász is van, akik munkanélküliek, és ez nagyon lenyomja a béreket.

Középiskolai szinten megkülönböztetnek középfokú és felsőfokú szakképesítést.

2009. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ez király!! Már beiratkozni megyek..sajna mást nem írtam be és ez volt szimpatikus
2009. jún. 24. 14:15
 4/5 anonim válasza:

Én is jogi asszisztensnek tanulok. Hidd el jó, főként ha jól tanulsz, mert bírók tanítanak, bíróság elnökei is (minket legalábbis) és ha imponálsz nekik akkor meg már van is munkahelyed. A munka mellett meg megtudod, majd csinálni az ügyintézői főiskolát vagy az egyetemet, mert nekik is érdekük, hogy jogi úton menj tovább. Diplomával a sebedben többet kapsz:)

Első válaszoló, ha itt vagy megkérdezhetném, hol dolgozol?

2009. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ügyvédi irodában dolgozom. Rengeteg a túlóra, az embert semmibe veszik, hatalmas a leterhelés. Tehát ha tehetném, biztos, hogy valami mást tanulnék.
2009. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!