Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kaszinókban van-e felső...

Kaszinókban van-e felső korlátja annak, hogy az ember a rulettnél melyik színre tesz? Kell-e valamiféle egyéb pénzt is fizetni, mielőtt megrakja valaki a tétet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 05:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem lenne logikus, hogy legyen korlát. Elvégre a rulett matematikailag úgy van kitalálva, hogy hosszútávon csak veszteni lehessen rajta, kivéve ha te vagy a bank.
2010. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A konkrétan a kérdést nem értem, de szerintem van maximális tét a Martingale stratégiák ellehetlenítése és a kaszinó fizetőképessége miatt is.
2010. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Martingale stratégiát nem kell ellehetetleníteni. Ellehetetleníti az saját magát azzal, hogy csak akkor működne, ha végtelen lenne a rendelkezésedre álló készpénz. A gyakorlatban egy rossz sorozatnál akár már pár duplázás után a pénzed végére ér, és buksz mindent amit felraktál. Ez a gyakoribb, akinek meg véletlenül egyszer bejön a dolog, azt a kaszinó simán kifizeti a többi veszteségéből...


Rulett, meg társai a lúzereknek valók. Nyerni csak olyanokkal tudsz, ahol nem a kaszinó, hanem más játékosok ellen játszol, és lehet taktikázni is, nem puszta szerencse. Ilyen például a póker.

2010. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Van, asztalonként változó. Van ahol pl. a legkissebb tét 1 pénzegység, egy spotra (legyen az bármi, szín, szám, stb) 50 pénzegység, és néha még erre jön pluszban, hogy az asztalon összesen maximum 200 pénzegységed lehet.

Ha nem lenne maximum, akkor valóban csak a rendelkezésre álló pénz lene a határa annak, hogy nyer az ember vagy sem, így a kaszinók ezzel védekeznek.

2011. ápr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!