Váltsak iskolát? (lent)

Figyelt kérdés
Iskolát szeretnék váltani, tizedikes vagyok, sosem voltam egy nagy dumás fiú de ha van rá alkalmas ember eltudok vele beszélgetni ebből adódóan nincsenek itt barátaim egy volt de ő ott hagyott a legnagyobb szarban.. most megjegyzéseket kapok beszólogatnak a hátam mögött beszélnek.. egyedül vagyok egész nap szerintetek egy új iskola jobb kezdet lenne? Talán ott jobban kitudnék bontakozni.
2012. márc. 27. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj változtatni ezen,biztos van olyan az osztályban aki hozzád hasonlóan nem olyan nagy dumás...barátkozz.Egy új,idegen közösségben nem gondolom hogy könnyebben megy ez,de ha ez nem változik semmi válts sulit szeptembertől.
2012. márc. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!