Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri emelt érettségi: Keynes...

Töri emelt érettségi: Keynes vagy Adenauer?

Figyelt kérdés
Az egyik forrásban a szociális piacgazdaság fogalmáról, ill. magyarországi működéséről kellett esszét írni... na most, a kialakulása szerintem Keynes nevéhez köthető, mivel az ő gondolata volt, hogy szükség van állami beavatkozásra, tehát ne a "piac szabályozza önmagát". De a javítókulcs egy szót nem ejt róla, csak Adenauerről, aki csak megvalósította az elméletet... szóval szerintetek elfogadják ha én Keynes, és nem Adenauer nevéhez kötöttem?
2012. máj. 10. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ha a javitokulcs nem fogadja el...... te is tudod, hogy nem fogjak.....
2012. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyan sokat úgy sem számít, nem ez a lényeg, de ha emiatt aránytalanul lehúzzák úgyis fellebbezek, mert szerintem igazam van:)
2012. máj. 10. 10:36
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk a kerdesben szereplo infok alapjan sztem is igazad van! DE, en nem olvastam az emelt erettsegi feladatsor, szal csak rad tudok tamaszkodni h helyesen irtad korul h mi is volt a feladat!!
2012. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A javítókulcs ellen nem lehet fellebbezni, csak a javító tanár pontatlansága, figyelmetlensége vagy esetleges rosszindulata miatt.
2012. máj. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keynes az állammonopolista gazdaságpolitikát találta ki, nem a szociális piacgazdaságot. Jól mellélőttél.
2012. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly érettségiztem emelten töriből, de még soha életemben nem hallottam azt a nevet, hogy Adenauer :D Én is Keynes-t írtam volna, ettől függetlenül nem biztos, hogy jó. Ha a megoldókulcs nem fogadja el, akkor sajnos nem kapsz rá pontot.
2012. máj. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!