Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít ez az...

Csak engem idegesít ez az állandó hiszti az érettségi körül?

Figyelt kérdés

Minden évben ugyanaz a szöveg. "Jajj, hogy kicsesztek velünk", "Milyen szörnyűségesen nehéz volt", "Az emelt is könnyebb volt mint a közép" stb.


Mindenkinek az a legnehezebb, amit éppen neki kell megcsinálni. A többi érettségi sem könnyebb semmivel, csak annak tűnik. Arról nem is beszélve, hogy mindenkinek más számít nehéznek.


Ha meg véletlenül még is annyira szörnyen nehéz az érettségi, akkor mi van?

Megbukni még így sem lehet rajta...

Ha meg mindenkinek szar lesz, akkor a pontok is lejjebb mennek, ugyanis a jelentkezők pontja alakítja a ponthatárt.


Akkor minek az állandó vinnyogás?

Miért számít vki ötös érettségire, ha végig bukdácsol a gimiben?


2012. máj. 9. 23:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
76%
Én pár éve érettségiztem és ma már nevetek rajta, de akkor természetes volt, hogy magamban végighisztiztem pár napot. Már hisztizni sem lehet, vagy mi a fene? Engem inkább az ilyen kérdések zavarnak.
2012. máj. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
35%
Egyetértek veled kérdező.
2012. máj. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

Én is érettségiztem már, és mint mondtam, nekem is a sajátom tűnt a legnehezebbnek. Megbeszéltük a haverokkal, hisztiztünk rajta egymásnak és ennyi.

De nem írtunk ki 500 kérdést gyakorira, nem szidtunk benne mindenkit (főleg nem olyan embereket, akiknek annyi közük sincs az érettségi feladatok összeállításához, mint a szomszéd Mari néninek...)

Beszéljék meg, hogy kinek hogy sikerült, mit tartottak nehéznek és mit nem, de ez a folyamatos vinnyogás, hogy "jaj úristen de nehéz" kiborító.

2012. máj. 9. 23:49
 4/65 anonim ***** válasza:
36%
Én is egyetértek, messze nem vinnyogtam ennyit meg írkáltam ide hülyeségeket. Ja hogy más 4 évig csak vakarászta magát órákon? Nem tudom sajnálni.
2012. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg nem volt könnyű a matek és a történelem sem, írtam már mindkettőből érettségi feladatsort, de azok egyértelműen jobban lettek. Nem tudom, mirét olyan meglepő ez - jajj, elnézést, ezen az oldalon általában az ilyen dolgokon való meglepődésről szólnak a kérdések.
2012. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 A kérdező kommentje:

De miért kellene könnyűnek lennie? Aki tudja a matekot/törit, tanult rá, az nyilván meg tudta írni.

Aki nem, az egy kettest így is össze tud szedni.

Azon meg nem nagyon kell csodálkozni, hogy hülye is, nem is tanul, és nem lesz ötös...

Összességében ez a feladatsor sem volt nehezebb, mint a többi.

2012. máj. 10. 00:12
 7/65 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem természetes, hogy nyavajognak az aktuális érettségizők egyet rajta. Én is most érettségiztem, nekem eddig minden nagyon frankó lett, de ami feltűnt:

- A matek közép nagyon egyszerű volt.

- A töri középben tényleg volt olyan feladat amit nem tudtam volna megcsinálni, pedig emeltet írtam.

- A magyar érettségi marhára nem volt egyértelmű. Pont most néztem erről egy cikket, hogy a nem hivatalos javítókulcsok, amiket más szaktanárok csináltak milyen sokban eltértek a hivatalostól.

2012. máj. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
47%

Én is így gondolom!!! Persze, hogy nyavajognak, mert egy átlag 20 fős osztályból szerintem kb. 5 gyerek van, aki igazán tanult a 4 év alatt, és tudatosan készült végig az érettségire. vagy még annyi sem.

Meg mit várnak? Majd betesznek ilyen 8.-os anyagot érettséginek?

Én tavaly érettségiztem, ráadásul estire, és a munkám miatt ritkán fordultam meg bent az iskolában, csak az utolsó évben lett több szabadidőm, és így is fel tudtam készülni rendesen! Az előző évi feladatsorokat megcsináltam, minden tantárgyból, rendesen kidolgoztam a tételeket, SAJÁT MAGAM, ami újabban nagy divat, hogy lemásolják egymásról, aztán az se baj, ha nem jó, csak legyen meg.

2012. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
39%
Én is egyetértek veled kérdező, csak már lusta vagyok bővebben kifejteni a véleményem:D
2012. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
65%
ez egy forum, itt lehet akar errol is beszelgetni, amugy engem nem zavar, elsonel a pont!
2012. máj. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!