Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó módszer államvi...

Szerintetek jó módszer államvizsgára?

Figyelt kérdés

Turizmus vendéglátás szakon végzek. 38tételem van, átlagban olyan 7-8oldal. Már 3 hete olvasgatom és tudok olyan 18at..vagy hozzá tudok szólni. Junius 18án lesz az államvizsga.


Átolvasom a tételt aláhuzom a lényeget és utána azt olvasgatom.. van amiről egy oldalas vázlatot írok. majd a végén újra átveszem majd az egészet



2012. máj. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt mindennap megkérdezed?
2012. máj. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én jogra jártam, nekem kb. 1000 tételem volt, úgyhogy húzogatásra, jegyzetelésre semmi idő nem volt, sokszor újraolvasásra sem. Ezen kívül volt összesen kb. 5 tétel kidolgozva ebből, a többi meg rendesen tankönyvben.

Én simán olvastam az anyagot, nagyon odafigyelve, fontosabb/érdekesebb dolgokra visszatérve.

El nem tudom képzelni, hogy hogyan sikerült volna, ha a régi, általános iskolás módszerekkel próbáltam volna... (amit te is írsz).

De, ha neked bejön, akkor jó módszer. Mindenkinek sajátja van, te látod, mikor haladsz jól, meg mennyi az anyag.

2012. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már ezt megkérdezted egyszer!! Hogy jutottál el az államvizsgáig, ha azt sem tudod, hogy hogy kell tanulni???
2012. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát barátom :D kérdezgetéstől nem megy az agyadba :D
2012. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!