Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem szeretnek az osztály...

Miért nem szeretnek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Mindig odaadom a leckét, ha kérik, csak csendesebb vagyok, mint mások.

2012. máj. 15. 21:00
 1/6 zancsy válasza:
100%

Szia. Talán ne próbálj meg másnak megfelelni, és ne add oda fűnek-fának a leckét, csak olyanoknak, akik megérdemlik, és lehet, hogy akkor megbecsülik a munkádat.

Kezdj el beszélgetni az osztálytársaiddal, keress közös témát, mert az én osztályomban is vannak olyanok, akik, nagyon csendben vannak, ami nem is olyan nagy probléma, csak idegesítő! Remélem tudtam segíteni...

2012. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miből látod, hogy nem szeretnek?
2012. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :)
2012. máj. 15. 21:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Abból, hogy sokszor nem köszönnek vissza, nem akarnak mellém ülni kiránduláson a buszon stb.
2012. máj. 15. 21:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok. Az a gáz, hogy ha magadnakvaló vagy, akkor inkább keresnek mást. Ez nem feltétlen nem szeretés kérdése, csak keresnek olyat, aki számukra ismertebb sémák alapján működik... így nem kell gondolkodni, jól megértik egymást. Valószínűleg te se annyira igényled a hangadókat, csak nem jó szembesülni vele, hogy ők se téged, mert mások vagytok. Legjobb ha van egy-két ember, akivel egy hullámhosszon vagy, akkor megkapod a kellő szeretetet, amire vágysz.

Nem mondom, hogy egyszerű helyzet a Tied, sosem egyszerű kilógni a tömegből, pedig mindenki arra gyúr, hogy jaj, ő mennyire egyedi... Ügyesen kell lavírozni az élet útvesztőiben, és ebben benne van néha a hibázás is. Olyan jó volna most azt mondani, hogy "de szeretnek", és holnaptól ezt így is éreznéd, de te is tudod, hogy itt egy válaszoló sem tud csodát tenni. :(

2012. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. máj. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!