Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van ilyen iskola, levelezőn...

Van ilyen iskola, levelezőn stb? Az a helyzet, hogy van egy ismerősöm(nagyon jo ismerős). Nem tudta családi okok miatt befejezni az iskolát! 4osztálya van meg (ált.isk)Most van egy kis babája és mellette szeretne suliba menni!

Figyelt kérdés
Én próbálok neki segiteni de nem nagyon találok neki semmit,mert nekik nincsen netjük!Ötletek ?
2009. jún. 28. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szinte biztos vagyok, hogy a körzetükhöz tartozó általános iskolának fel KELL vennie. Esti, vagy levelezős általánosról még nem hallottam.

Amúgy nagyon szép, hogy nem adja fel, sok sikert!

2009. jún. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van esti általános iskola is. Levelezősről még én sem halottam. A munkaügyi központnál érdeklődjön.
2009. jún. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Esti képzés van ,levelezős nincs, és munkaügyi központban vagy a helyi iskolában adnak tudnak majd többet róla.
2009. jún. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeket ,tanácsokat!Munka ügyi központ kilőve onnan indultunk semmit nem mondtak,mert ők ilyenről nem tudnak állítólag amit kétlek!Az ottani iskola ugy szint meghalt,mert oda meg nem veszik fel ott nincs ilyen azt mondta az igazgató!
2009. jún. 29. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!