Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A gondom, hogy másnál nem...

A gondom, hogy másnál nem tudok vizelni, ez lehet iskola, rokon, ismerős. Természetesen otthon tudok, de csak akkor, ha a WC előtt nem járkál-beszélget senki. Nem vagyok feszült, mégis mitől lehet?

Figyelt kérdés
valami házi ötlet kéne, nem az urulógus és nem a pszihológus
2009. aug. 12. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz erre válaszolni és ötletet adni. Talán próbálj másra gondolni, amikor a wc-n vagy. Ez egyfajta agykontroll. Próbálj ellazulni, és másra, valami megnyugtató dologra gondolni. Nem mondom, hogy rögtön, de gyakorlással hatásos lehet. Ha megnyugszol, a záróizmaid is ellazulnak.
2009. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ezzel én is ugyanígy vagyok. nem jön ha valaki a közelembe van.
2009. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát megpróbáltam. Maga a gondolat tetszik, és valamilyen szinten működik is. 5-ből 2-3szor, de sok idő múlva.
2009. aug. 14. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így voltam! De leírom ,hogy nekem, hogy sikerült ezt le gyűrnöm!! Csak akkor menj el ha már nagyon kell, majd be hugyozol, és nem lesz gond, hogy sikerüljön! Hidd el nekem már gond nélkül megy!! :)
2009. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jó,de pl kirándulásnál: hugyoznom kell és van wc, de még nem kell nagyon. Várok és mikor már nagyon kell, akkor meg nincs ott semmi wc és szenvedhetek. Sajnos jártam már így
2009. aug. 15. 11:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen össze-vissza hugyozgatásnak az az oka, hogy nem isztok kellő mennyiségű folyadékot, ami rendbe tenné a veséteket. Így szinte állandóan vizelnetek kell, de nem jön semmi, mert nincs miből.
2012. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vikuci79 válasza:

Helo!

Hát jót szakadtam a válaszokon.

Biztos van mindegyikben igazság főleg az össze-vissza hugyozásos...😄😄😄

Na de! Nekem is volt ilyen problémám ugyhogy nem csak mosolyogni tudok hanem komolyan át tudom érezni.

Volt h percekig nem ment. S nekem is ha hallhatta valaki vagy vki közelben volt.

De ugye mire is való többek között a pisilés. Helymegjelölés, határjelölés. Ha tetszik, ha nem ez az egyik biológiai értelme. Pont ezért mehet máshol nehezen, mert az nem az én helyem, nem tartozom esetleg testileg lelkileg oda, vagy egyszerűen nem érzem még, hogy oda is tartozhatom. Nekem volt egy fordulat az életemben, az egész személyiségem nagyban változott, mikor merészebb lettem. Azóta ez a probléma is ritkán fordul elő. Ha vkiről azt gondolom h magasabb rendű nálam, akkor azon a helyen előfordul. De nem olyan mértékben már. Egyszerűen megengedem magamnak hogy "hugyozgassak".

Elvégre ez a Föld az otthonom. Bárhol megtehetem.

Kicsit korábbi a kérdés, de hátha hasznos valakinek, és köszi az elgondolkodtatást.

2019. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!