Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányszor mehet egy főiskolai...

Hányszor mehet egy főiskolai hallgató államvizsgázni? Vagy itt nincs ilyen korlátozás?

Figyelt kérdés
Erre szeretném tudni a választ, mert most júniusba én már 3. alkalommal megyek, mindig megbuktattak, mert sajnos kivételeznek ott nagyon.
2012. máj. 25. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, de miért nem mész és kérdezed meg a tanulmányin?
2012. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretném magam annyira égetni :)
2012. máj. 25. 18:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,valószínűleg iskolánként eltérő lehet,mert én eleve úgy tudtam, hogy államvizsgázni csak kétszer mehetsz.
2012. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
melyik suli, nincs fent a honlapon?
2012. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel őket. Különben - bocsi - sokkal kevésbé égő megkérdezni, mik a lehetőségeid, mint háromszor megbukni az államvizsgán. Inkább tanulj és most már menj át. Ha tudnád az anyagot, csupán amiatt, hogy nem tetszik nekik az arcod, nem buktathatnának meg. Illetve ha megtennék, már rég fellebbeztél volna.
2012. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kár volt feltenni a kérdést, inkább ne írjatok semmit a továbbiakban.
2012. máj. 25. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:

egyszer mehetsz, ha nem sikerül, mész következő félévben ..

nálunk így van:(

2012. máj. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy félévente megy, már harmadjára fogok menni, voltam múlt év júniusba, ez év januárba, és most ismételten júniusba. Remélem már összefog jönni, januárba is tudtam már mindent csak volt egy tanár aki belekötött mindenbe és nem engedett át.
2012. máj. 25. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!