Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pázmány jogászhallgatók! Ha...

Pázmány jogászhallgatók! Ha van egy percetek, válaszolnátok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Aki tavaly (tehát az Úr 2011-edik évében :D ) jelentkezett jogász szakra,akár költségesre,akár támogatottra,és bejutott valamelyik támogatási formára,hány pontotok volt? Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. ápr. 6. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem a kérdést, ha valaki költségesre jelentkezett, az hogyan juthatott be valamelyik támogatási formára, mert tudtommal egy támogatási forma létezik, az az államilag támogatott, most már ösztöndíjasnak hívják.

Persze a költségtérítéses is számíthat támogatottnak.

Felvi.hu statisztikák.

Tavaly 419 pont kellett az támogatottra, és 300 a költségesre, 106 főt vettek fel államira.

Nyilván 419-480 között volt a felvettek pontszáma, a pontátlag nagyjából 430 lehet.

De ez most lényegtelen, hiszen valószínűleg sokan fognak a pázmányra jelentkezni, mivel ez a 2. egyetem, ahol lesz állami ösztöndíjas jogászképzés. Szóval a mostani 500 pontos rendszerben esélyes, hogy 480 alatt nem valószínű hogy felvesznek, persze bármi előfordulhat.

2012. ápr. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nos. Elírtam,finanszírozási formát akartam írni.

és nem a ponthatárokra vagyok kíváncsi,ismerem a felvi.hu-t,olvastam intézményi elemzéseket,képzési helyek szerinti jelentkezéseket stb. Arra voltam kíváncsi,hogy aki tavaly bejutott,annak hány pontja volt :D

2012. ápr. 6. 12:34
 3/7 A kérdező kommentje:
am első válaszoló,rosszul tudod,mostmár kétféle támogatási forma van,ugyanis behozták a részösztöndíjat is...ha már kötekedsz,legalább legyél tájékozott -.-
2012. ápr. 6. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

kedves olvasó, mielőtt leoltanád az 1. válaszolót talán olvass utána....

[link]

2012. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
*kérdező
2012. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt kötekedsz, értelmezd a szöveget. Nem a finanszírozási formákró beszélgetünk, nem tudom minek kell okoskodni. Jogon amúgysem lesz 1/2es ösztöndíjas forma.

Továbbá milyen választ vársz? Mert a kérdésed eleve értelmetlen. 419-480 pont közötti embereket vettek fel, vagyis volt akinek 480; 467; 432; 444;420 pontja volt stb.

Komolyan azt várod, hogy egyenként irkàja be mindeki, hogy milyen ponttal kerüt be? Nyilván te is tudod, leírtam 2x is. . .

2012. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

isten mentsen az ilyen jogászoktól

(nem tud utánanézni, nem tud kérdezni ...)

2012. ápr. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!