Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem ebben a...

Mit kéne tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy az első félévben 1.7 re álltam matekból (középiskola 10. osztály.) és a tanár úr nem volt félévi osztályozón, lényeg az, hogy az of. osztályozott és 2 est kaptam. A baj csak itt kezdődik mert, benn vannak nála január, február, és márciusi témazáróim, amiket azóta nem láttam.. ( az egész osztály ezzel küzd.), és ha reklamálok, hogy most mi ez, akkor azt mondja, jólvan de akkor nem írom be és kérdezek olyat amire 1 est kapsz.

A helyzet furcsa fintora, hogy én jövőhét közepén családi okok miatt kénytelen vagyok külföldre utazni 2 hétre és így csak 5 napom maradt javítani. A jelenlegi átlagom 2.3 de bent van még ugye a 3 TZ. és a kis érettségit meg elvileg a héten írnánk meg. Ma írtunk kompetencia felmérést egész jól sikerült és ez is beleszámítana.

Nos a kérdésem az, hogy mi tévő legyek?


2012. máj. 30. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudtam nem tehet olyat egy tanár, hogy hónapokig nem javítja ki a dolgozatot. Azt hiszem van is valamiféle szabály, hogy 2 vagy 3 hét elteltével nem muszáj elfogadni a jegyet vagy valami ilyesmi. Egyszer mi is voltunk hasonló helyzetbe, mi elmondtuk a tanárnak, hogy ezt tudjuk. Ő persze rögtön elkezdett magyarázni, hogy csak a munkanapok számítanak bele és hogy így még nem telt le az idő, de ha le is telt volna, akkor is beírná blablabla.


Na mindegy. Szóval szerintem beszéljetek az osztályfőnökötökkel vagy az igazgatóval, mert nem gondolom, hogy normális dolog lenne, hogy május végén a februári témazáró eredményét nem tudjátok.

17/L

2012. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Tudtommal
2012. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen valóban létezik az a bizonyos 2 hét, de ezt nem veszi figyelembe :(( sőt, az a baj, hogy az OF meg nem is törődik vele...
2012. máj. 31. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!