Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem ebben a...

Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Az önkormányzatnál dolgozom 1,5 éve. Szeretek itt lenni, de mostanában már nem igazán.

A párom édesapja minden földet szeretne megvenni ami kifüggesztésre kerül, és 1 hete lett kifüggesztve egy föld amit az egyik kolléganőm szeretett volna megvásárolni a fiának, én ezt a föld kifüggesztést nem is mondtam otthon a párom szüleinek.

Nem akarnék kellemetlenséget a munkahelyemen.

De egy este a páromat az apja leültette a sz.gép elé, hogy nézze meg ott, hogy van-e föld kifüggesztve. És a párom mondta,hogy igen van.A párom apja másnap jött érdeklődni a föld iránt az önkormányzathoz, és meg akarja venni a földet.

Azóta a kolléganőm nem szól hozzám, vagyis 1-1 szót szól, de érzem a hangulaton,hogy nem olyan mint azelőtt.

Pedig semmiről nem tehetek, semmit nem mondtam apóséknak.

23/N


2012. máj. 23. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart, majd túlteszi magát a kolléganőd ezen a gyerekes viselkedésen. Nem te "nyúltad" le a fia elől a földet, semmi közöd nincs az egészhez. Szerintem ezen kár lenne idegesítened magad.
2012. máj. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha a kolleganődnek ennyi esze van, akkor ne törődj vele. Tudja, hogy nem tehetsz róla, mégis jobb megsértődni. Vannak ilyen hülye P...ák.
2012. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen semmiről nem tehetek ez így van. De nagyon kellemetlen így itt ülni egész nap, hogy 3-an vagyunk egy irodában, és ketten beszélgetnek, és hozzám szinte semmit nem szólnak.
2012. máj. 23. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Megértelek, de mivel semmit nem tudsz tenni, hagyd a fenébe! Egy barátnőm mondta, hogy ha a másiknak baja van velem és nem mondja akkor az az ő problémája, nem az enyém! És ez igaz! Ha magyarázkodnál az meg még rosszabb lenne, mivel úgysem hinné el. Megéri idegeskedni?
2012. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd félre, kínáld meg sütivel, v mittomén, és mondd neki, hogy látod, hogy van valami baj, szeretnéd tudni. Ha hümmög, hammog, meg nincs semmi baja, akkor hozd fel az "ötletedet", miszerint ez az állapot azóta van, mióta van ez a földmizéria. Ha hümmög hammog még mindig, vagy elüti, akkor mondd neki, hogy pont - külön - a kolléganőd miatt nem szóltál az apósodnak, mert tudtad, h meg akarja venni ( mármint a nő), s h rosszul esik, h így viselkedik veled. Mert te el akartad "tussolni" a föld dolgot, de az interneten utánanézett (az após), és így jött rá.

Ezt így elmondod, szerintem meg van oldva.

2012. máj. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én meg biztos nem hívnám félre. Nem csinált szegény semmit, és még ő fusson utána?
2012. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg mondhatod neki azt is, hogy tiszta versenyről van szó. Gondolom az kapja a vásárlási jogot, aki többet ajánl vagy jobban megfelel a feltételeknek.
2012. máj. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!