Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lány barátot keresek. Szerinte...

Lány barátot keresek. Szerintetek van fiú és lány között barátság?

Figyelt kérdés
19 / F
2012. máj. 30. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Van. De valaki mindig többet érez a másik iránt...
2012. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naná :) 18/L
2012. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem van. :) Sőt, biztos, mert több ilyenről is tudok az ismerőseim között. És ez nagyon jó dolog. :D
2012. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van.

20 vagyok, van egy csaj, ugyanennyi - fura, sosem akartam tőle többet (és nem vagyok b.zi, b.sztatnak érte eleget, mért nem esek neki, mert kif. nagyon jól néz ki) és ő sem tőlem. Raklapnyi dolgot csináltunk már együtt, és tök jól elvagyunk, baráti szinten.

2012. jún. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
33/L. Mostmar tudom bizotsan,hogy nincs. Tobb probalkozas utan,hittem benne,hogy lezeik ilyen baratsag.....de elobb utobb valamelyik tobbet fog akarni.....ha mar nagyon jol kijosztok egymassal,mindent egyutt tudtok csinalni es szerettek egyutt lenni,akkor vegul is erdemes is elgondolkozni,hogy ilyen lenne az idealis parkapcsolat is.
2012. jún. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!