Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? ;)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? ;)

Figyelt kérdés
Szóval a srác akibe belevagyok zugva volt osztálytárs most is osztálytársak vagyunk..;)) Volt osztálytársaink ebbe suliba járnak csak másik osztályba... És srácot belezugtam folyton velem szekálják de nem nagyon zavarja.. Szerintetek??? Ja és állítólag ezelőtt évben a beszêlték (nem tudtam róla,most derült ki), hogy sze beszêlték (nem tudtam róla,most derült ki), hogy sze vok belé vagy mi legalábbis bejön nekem akibe vok belé vagy mi legalábbis bejön nekem akibe belezugtam. És hîvj csak tényleg szekálásból terjesztettek vagy mi?? És ha megtudták szerintetek honnan?? Csak legjobb barátnőm tudta. Szerintetek elárulta valakinek vagy csak véletlen szóbeszéd..??? Kőszi előre válaszokat.. Hülye válaszokat nem kérnék,kőszi.. belezugtam. És hîvj csak tényleg szekálásból terjeszte vagy mi?? És ha megtudták szerintetek honnan?? Csa egjobb barátnőm tudta. Szerintetek elárulta valakin csak véletlen szóbeszéd..??? Kőszi előre válaszokat.. válaszokat nem kérnék,kőszi. 17 04-02 17:09   Privát üzen

2012. máj. 29. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy majd máskor nem kimásolod a szöveget (vagy ha mégis, legalább elolvasod.)
2012. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó..de,legalább véleményed van????
2012. máj. 29. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van. Fogalmazni, írni nem tudsz. 10-szer pedig nem fogom elolvasni, hogy teljesen megértsem.


De valaki biztos lesz olyan jó fej majd. :-)

2012. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Crazy Girl válasza:
Ömm hát szerintem van valami, lehet titokban beléd van zúgva és hát haverjai észrevették és azért szeklják vele, vagy lehet, hogy az lb-d elszólta magát... :DDD
2012. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kőszi crazy girl te normálisan válaszoltál legalább...hát jo lenne belém lenne zúgva mint én ő bele...;)

Többieknek meg annyit üzenek hogy ha így válaszoltak akkor semmi értelme nen volt ide írni..hülye válaszokat nen kértem.....

2012. máj. 30. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem vagy a cigány? Ne sértődj meg. Csak az írásod miatt kérdezem. Szerintem kérdezd meg tőle hogy mi az ábra ha tényleg úgy érzed hogy beléd van zúgva. :) (ezt a választ a Crazy Girl válasza alapján írtam, mert a tiéd nekem spanyolul van)
2012. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!