Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi-fel lehet készülni egy...

Orvosi-fel lehet készülni egy év alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos rossz szakra mentem, nem szeretem, igazából gyermekkoromtól fogva orvos szerettem volna lenni. Már több éve értettségiztem. Sajnos jövőre már két tárgyból fog kelleni emeltszintűzni az orvosi egyetemi felvételihez. Szóval az lenne a kérdés, hogy egy év alatt fel lehet-e készülni a két emelt szintű érettségire (biológia+kémia), úgy, hogy már több éve nem tanultam ezeket a tárgyakat? Van esetleg más is, aki ebben a cipőben jár, vagy már felvették hasonló módon ( egy év tanulás után)? Én napi 8-9 órá tudnék rászánni a felkészülésre.

2012. máj. 31. 06:46
1 2
 11/13 anonim válasza:
Na pont így vagyok én is, megyek 2013-tól orvosira, szóval májusig kéne biosz+kémia emelt 90%, és gimiben én sem vettem túl komolyan(A bioszt még inkább.), szóval sok alapom nincs. Tanár nekem ráadásul sajnos nem lesz, nincs rá pénzem, de akkor is meg fogom oldani. :) Gondolom sokak szerint ez lehetetlen lesz, de gondolom még mindig sokkal könnyebb, mint magán az egyetemen lesz az első év.:)
2012. júl. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
haver én is áok-ra szertnék menni és én is elrontottam!
2012. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na sikerült valakinek közületek?Most én is ebbe a cipőben járok
2018. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!