Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet kerni tantargyak alol...

Lehet kerni tantargyak alol felmentest evvegere? Hogy ne osztalyozzanak? Bovebben lenn

Figyelt kérdés
Egeszsegugyi elletas miatt sokat hianyoztam a sulibol, es keves a jegyem, illetve van amibol nem is igazan van. Szerencsere a kello oraszam mindenbol megvan, de van olyan tantargy amibol 4 jegy kellene. Kovetkezo tanevben lesz alkalmassagi vizsga es emiatt kellett a fogaimat megcsinaltatni, mutottek bolcsessegfogakkal, stb.

2012. jún. 2. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. jún. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de nekem elég furcsán hangzik, hogy fogak miatt hiányoztál pont a szükséges időben az iskolából. legalább a dolgozatok idejére bemehettél volna.

kérdezd meg, hogy tudsz-e pótolni gyorsan, ha nem akkor, hogy mit tudnál még csinálni, mert nagyon nem szeretnél megbukni. és tanulj.

2012. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos egy kisebb telepulesen lakom debrecentol 40km-re. November ota jartam havonta parszor, mert a doki mindig elszurt valamit es gyokerkezelni kellett, meg volt egy fog amit huzott azt beletorte es utanna kellett szajsebeszetre jarni. Ott ki mutottek a 4 bolcsessegfogamat, akkor varratszedes stb... Egyszer begennyesedett nagyon, akkor azzal kellett szenvedniuk.

Lelkileg se fogadtam tul konnyen a dolgot.

Ja, amugy... doki delelott volt csak mindig.

Szajsebeszetre se akkor mentem amikor akartam, mert mutet volt (tehat feltarasos) es arra ok adtak idopontot...

Na meg persze kozel 2 oras mutetek utan, napokig feldagadt pofa, meg stb.... vilagomat nem tudtam.

Probalok meg javitani, meg matekbol pedig megbeszeltuk a tanarral, hogy osztalyozovizsga es akkor meg lesz az evvegi jegyem. :))

Tobbit meg majd meglatjuk, hogy alakul... De semmi sem lehetetlen, ha akarja az ember.

Egyebkent 17/F

2012. jún. 2. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
2 héttel suli vége előtt ugyan mire vágysz csodára? Osztályzót kell tenned úgyis.
2012. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Epp ezert kerdezem.

Szerencsere csak 3-4 tantargy van ami veszes.

Matekbol megbeszeltuk az osztalyozovizsgat, jobb lesz ez igy minthogy szunetekben felelni.

De a tobbi tantargybol meg arra is keptelenek kiirni a tanarok, mert jajj probalkozz meg meg ilyenek. De nem tudom mit varnak el szuk ket het alatt, mivel hetfon nincs suli, meg lesz majd 2het mulva penteken az evzaro stb.. :/

2012. jún. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!