Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Osztályozót kellett volna...

Osztályozót kellett volna tennem, de nem tettem. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Idén új iskolába kerültem, 10. osztályba és a régi osztályomban nem volt biosz, ebben az osztályban pedig igen. Azt mondták még év elején, hogy osztályozót kell tennem, de teljesen elfelejtettem és senki nem szólt semmit, így nincs 9.-es jegyem. Most mi lesz?
2012. jún. 6. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
megbuktál belőle,ha mákod van készülhetsz a pótvizsgára,de ha nem akkor évismétlés sajnos.amúgy meg a tanárod is köcsög volt hogy nem rágta a füledet egész évbe.az ilyen nyomorék nem is való tanári pályára.
2012. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez volt, senki sem szólt érte... maradj csendben. szerintem csak akkor lehet baj, ha érettségizni akarsz belőle, és nincs meg X éved.
2012. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nincs is tanárom, mert a volt sulimban tavaly nem volt, a mostani sulimban meg idén nincs és csak jövőre lesz.
2012. jún. 6. 21:19
 4/14 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van, akkor elfelejtik, és nem fog előkerülni többé
2012. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
lapíts!!!
2012. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Készülj az osztályozóra, és ne szólj senkinek. Az iskola dolga odafigyelni, és ők felelősek érte, ha elfelejtik, de ha az utolsó pillanatban jut eszükbe szólni, hogy akkor holnap délelőtt osztályozó, akkor álljál készen rá!
2012. jún. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most olvasom, hogy csak jövőre lesz. Akkor mondhatják azt is, hogy augusztusban kell letenned az osztályozót.
2012. jún. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 reptoid ***** válasza:
Sőt, szinte biztosan augusztusban kell majd letenned az osztályozót, ezért nem rágta még senki a füled. Készülj rá mindenképp.
2012. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nem mondott senki semmit.
2012. jún. 10. 21:45
 10/14 reptoid ***** válasza:

Szóval te most végzed el a 10. osztályt és ebből adódóan nyilván lesz 10.-es biosz jegyed is, de kilencedikes nincs?

Hát akkor tényleg lapítás. Elvileg már akkor meg kellett volna csinálnod az osztályozót, hogy elkezded a 10.-et.

2012. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!