Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a tételed az idei...

Mi volt a tételed az idei emelt bioszon?

Figyelt kérdés
Légy szíves írd le, milyen tételt húztál, mi volt a feladat...:) Köszi!

2012. jún. 7. 10:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel.Én 12.-én megyek.Neked milyen lett a biosz,kémia írásbelid?
2012. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim válasza:
én holnap megyek
2012. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne :) én szombaton megyek :D

aki már megcsinálta vagy holnap fogja leírná??? nagy segítség lenne :S

2012. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
én is szombaton megyek
2012. jún. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim válasza:

Az a baj, hogy minden nap másik 20 tétel van :(

max azt tudod meg, hogy mit nem húzhatsz (de még ez sem biztos, mert máshogy megfogalmazva vagy pl: A helyett B tételként ua. a témát megkaphatod)

2012. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Akkor úgy van ,hogy az ország bármelyik részén adott napon ugyanazok a tételek vannak?Amit ma kihúzott egy barátnőm Szegeden azt én mondjuk Pécsen holnbap nem húzhatom már?
2012. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
ebben nem vagyok biztos. Valaki tudja ?
2012. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy napon mindenhol ugyanazok vannak az országban én úgy tudom. Nekem A tétel ozmózis volt, B pedig szimbiózis. Esetleg ha érdekel valakit részletesen akkor leírom, csak még kémiát tanulok holnapra:(
2012. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
ez elég kiszámíthatatlan. a tételek ismétlődhetnek is, biztos nincs 100 tétel nekik forgalomban... holnap attól függetlenül lehet, hogy kihúzod azt a tételt, ami ma is volt. szerintem 1 nap nem ugyanazok a tételek vannak mindenhol...:D
2012. jún. 7. 18:04
 10/41 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni ,hogy mégis ismétlödnek-e :S:S:S

és nem tudjátok hány órakkor kezdődik a szóbeli? mert én délre vagyokbeírva és már 9re ottleszek a vonat miatt. elviekben ha rendesek a többiek megmodnják mit húztak :S és mégvalami: ha az első ember kihúzta a tételét azt visszarakják egyből? vagy csak ha mind a 20 tétel kíhúzásra került?

2012. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!