Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi volt a tételed az idei...

Mi volt a tételed az idei emelt bioszon?

Figyelt kérdés
Légy szíves írd le, milyen tételt húztál, mi volt a feladat...:) Köszi!

2012. jún. 7. 10:38
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
8kor kezdődik. Én úgy tudom névsor szerint van a sorrend. Vagyis ma nálunk 5en jöttek 8ra. Mind A és B betűvel kezdődő nevű volt. Azt, hogy hogyan cserélődnek vagy visszarakják-e én sem tudom. De nemhiszem hogy a 20.felelőnek már csak egy boríték marad..:)
2012. jún. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

köszönöm válaszod:D

és akkor kb hány ember megy le elöttem ha én délre megyek? mert ugye 20perc a vizsga de az meg csak fél9kor kezdődik a 30 perces felkészülés miatt. igy elvileg 10 embernek kellene előttem végezni

2012. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%
De minden felelő után van még vagy 5-10perc amíg értékelik. Szóval azt is számold hozzá. De én pl. csak 15percet voltam bent. Szóval nemtudom..:) Nekem szerencsém volt így az elsők közt, várnom se kellett.
2012. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
nha ma ki mit húzott???
2012. jún. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
milyen napokon zajlik a biosz emelt érettségi? csütörtök péntek szombat? vagy hogy van?
2012. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Én még ezeken kívül hétfőről és keddről is tudok.
2012. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Szerdán is, 13.-án is van. Én akkor megyek :)
2012. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
de jó neked! :D én holnap megyek :S
2012. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

nekem 8-ra kell mennem, pedig nem A és B betűvel kezdődik a nevem. Az ABC vége felé van.

Nem névsor szerint megy? Vagy már akik az elején vannak azok lementek ma?

2012. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

Nem igazán sikerült megfejtenem, hogy milyen rendszer szerint vagyunk beosztva, de úgy tűnik, hogy nagyjából névsor alapján, illetve akik kémiából is emelteznek, azok is az első napokon vannak. Nálunk valahogy így van.


Illetve, hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak, itt páran leírták, hogy mit húztak:

[link]

2012. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!