Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 5 napos, intenzív barista...

5 napos, intenzív barista képzéssel el lehet helyezkedni? Ugye nem valószínű?

Figyelt kérdés

Szüleimnek szúrja a szemét, hogy nem tanulok és nem is dolgozom. Kérdezte anyu, hogy mi az ami érdekelne, mondtam barista akarok lenni (gondoltam abba nem menne bele, amilyen sznob). Erre közölte, hogy befizetett egy tanfolyamra és vagy elmegyek, vagy nincs több zsebpénz. És persze eredményesen el is kell végeznem.

Ha elvégzem, van rá esély, hogy fel is vesznek vele valahová, ha a szüleim mindenáron kényszeríteni akarnak, hogy dolgozzak?


2012. máj. 27. 15:55
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
ha mixerrel együtt csinálod, akkor simán találsz vele melót
2012. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

És ha csak simán? Akkor ugye esélytelen elhelyezkedni vele?

A cél az lenne, hogy ne kapjak munkát, de a szüleim azt higgyék hogy próbálkozom.

2012. máj. 27. 16:18
 3/48 anonim ***** válasza:

miért élősködsz rajtuk?? nincs célod az életeddel?

amugy felvesznek, ha baristát keresnek

2012. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Nem élősködök, de nincs szükségem arra, hogy dolgozzak.

Nekik sincs erre szükségük. Nem felvágás, de van annyi pénzünk, hogy sose kelljen dolgoznom.

Emellett már csak két évig kell a zsebpénz is, mert nagymamámtól nagyon sok pénzt örököltem, amihez ugyan most még nem férek hozzá, mert úgy van lekötve és nem akarok bukni rajta. Lakás, autó megvan, a sok pénz meg meglesz.

Nem szoktam sokat költeni, nem túl nagy a zsebpénzem. Ha spórolok, akkor havi 150-200ból simán ki szoktam jönni. Ez a szüleimnek sem sok. Szerintem elvárható tőlük, hogy támogassanak, ha már gyereket akartak, akkor azt el is kell tartani.

2012. máj. 27. 16:28
 5/48 anonim ***** válasza:
73%
ha nagykoru vagy nem kell eltartaniuk. tökéletes bizonyitéka vagy a fölösleges ember sznob változatának..
2012. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
jah és 150-200 anélkül, hogy rezsit, kaját kéne fizetned???szánalmas vagy...
2012. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
23 vagyok, és két év múlva mindent visszafizetnék. De nem akarok dolgozni menni, dolgozzanak a szegények én élni akarok.
2012. máj. 27. 16:48
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
jujj de lelőnélek te becstelen hálátlan senki...
2012. máj. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Kaját azt magamnak veszem! Mert anyuékkal már ciki kajálni menni, meg anyám rászokott a főzésre, és nem nagyon szeretem amit ő főz.
2012. máj. 27. 16:58
 10/48 anonim ***** válasza:
taigetosz szökevény vagy
2012. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!