Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Füzetbe jegyzete...

Egyetemisták! Füzetbe jegyzetelés vagy lapokra?

Figyelt kérdés

Melyiket csináljátok? Hogy könnyebb?

Milyen szakra jártok?


2012. jún. 13. 21:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves 22:43!

Mindent megpróbálok leírni, ami elhangzik órán,de egyrészt apró betűkkel írok és tömör sorokban, másrészt ebben a félévben olyan óráim voltak, ahol az anyag nagy része diák formájában volt feltöltve a netre. Úgyhogy inkább nyomtatásra kellett költenem, majdnem ráment a gatyám is, mert ha sokat gépezek, hogy kifolyik a szemem... :(

2012. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nálunk "jófejek" a tanárok a diák max képeket tartalmaznak meg ábrákat, ha nem vagyok ott és jegyzetelek hiába van meg az előadás belőle, fogalmam nem lesz hogy mivan. 4. féléves vagyok. Azért többnyire ráérzek már, hogy melyik tárgyhoz mekkora füzet kell, van egy 6 felé osztottam, ez a kisebb tárgyaknak általában elég is. Mateknak, mechanikának, komolyabb tárgyaknak viszonylag vastag spirál füzet és az sem volt mindig elég.


Nem szeretek lapokra írni! Nincs türelmem rendezgetni őket és nem utolsó sorban utálnék tanulni belőle!

Egyébként ez olyan, hogy kinek a pap, kinek a papné... nekem ez jobban bejött, másnak más! :)

2012. jún. 14. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Első félévben még lapokra írtam, utána már füzetbe, mert a lapok összegyűrődtek vagy elhagytam őket. Minden tárgyat egy füzetbe írtam, így egy félévre elég volt egy füzet. Csak 1-2 tárgyam volt, amiken sokat kellett jegyzetelni, az összes többi inkább gyakorlati jellegű vagy olyan, amihez kötelező irodalomból kellett megtanulni az anyagot, ezért végül soha nem telt be egy félév alatt egy teljes füzet. Az idei volt az utolsó félévem, 15 kurzusom volt, és egész félév alatt 4 oldalt írtam csak a füzetembe! :) A félév közepétől már nem is hordtam magammal füzetet, mert rájöttem, hogy nem kell. Persze ez mindig a tanároktól függ, hogy náluk mennyit kell jegyzetelni vagy adnak-e ki tananyagot.
2012. jún. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyan füzet, amiből ki lehet tépkedni a lapokat, és lefűzni. Így nem hagyom el, de elég egy füzetet vinni. Van, hogy egy hónapig nem fűzöm le, aztán eszembe jut, kitépkedem, és szép rendben vannak. Külön füzeteket nem hordok, mert elfelejtem, rosszat teszek be, barátomhoz megyek, a füzet meg otthon van...Tuti soha nem lenne nálam az, ami éppen kell. Élelmiszermérnökire járok.
2012. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!