Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megbuktam matekból, lehet,...

Megbuktam matekból, lehet, hogy kirúgnak?

Figyelt kérdés
Az átlagom 3,00 alatt van, és a sulimban 3,00 a minimum követelmény, amit el kell érni. Most akkor lehet, hogy kirúgnak? Holnap kell bemenni egy megbeszélésre. Mit lehet tenni ?

2012. jún. 15. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmész pótvizsgára és ősztől másik suliban folytatod. De a megbeszélésen ígérd meg, hogy ebbe a suliba a jövőben csal látogatóként fog visszajönni.
2012. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, amit tehetsz, hogy holnap bemész a megbeszélésre, és ott szerintem mindent el fognak mondani. Addig meg ne stresszeld magad rajta. Egyébként ott nincs pótvizsga?
2012. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy adnak fél év haladékot, szóval következő év félévéig, ha nem javítasz, akkor rúgnak csak ki. (legalábbis a mi iskolánkban így van)
2012. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsősorban most nyugodj meg, hiába idegeskedsz most, nem leszel előrébb vele.

Holnap bemész a megbeszélésre és kiderül minden. Esetleg próbáld meg kérvényezni, hogy maradhass az iskolába, ha a pótfelvételin teljesíted a 3-as szintet, ami a min. követelmény.

2012. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha középsuliba vagy ésmég tanköteles ne aggódj nem rúghatnak ki. Ennél nyomósabb és összetettebb indok kel valaki eltanácsolásához elbocsájtásához.
2012. jún. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az új törvény alapján, már csak 16 éves korig köteles tanulni a diák. Szóval ha ezt nézik, simán kirúghatnak :\
2012. jún. 15. 17:39
 7/7 anonim ***** válasza:
odatettem hogyha tanköteles vagy.Ha nem megtehetik főleg ha ez amolyan jobbféle iskola.Amúgymeg ha nem vagy zűrös semmi probléma nem lesz.Eleve ha valaki megbukik annak az átlaga 1.00 mivel sikertelen volt az éve.Pótvizsgázz aztán lehet áltagot számolni bár kétlem bárki is figyelné ez amolyan ösztönző jellegü.
2012. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!