Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Vannak babonáito...

Egyetemisták! Vannak babonáitok, berögzült rigolyáitok?

Figyelt kérdés

A kérdés adott! Gondolok olyasmikre, mint szerencse zokni, bugyi, blúz, bármilyen tárgy, vagy akármi.


Nekem pl. csak egy "mindent tudó tollal" megy a vizsgázás. Idén mindenen megbuktam, vagy rossz jegyet kaptam ha nem ezzel a tollal írtam, aztán pótvizsgán kiválóan jeleskedtem. Nektek van hasonlóan idióta "babonátok"?



2012. jún. 17. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy blézerem van, amit minden vizsgára magammal viszek, még 30 fokban is hurcolom, hiába nem veszem fel. Amikor nem vittem magammal megbuktam, mióta viszem azóta ilyen nem történt. Most már nem merek kockáztatni.
2012. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán...

Általános iskola óta van egy 4 lelelű lóherét ábrázoló máanyag kaparóm (sorsjegy kaparó volt eredetileg) az van nálam mindig, de volt amikor megbuktam nem is 1x... :D

2012. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vannak bizony.:) De a vicc az, hogy általában tényleg be is jönnek a kis elképzeléseim. (biztos bebeszélem magamnak, de kkor is) Pl. Zöld külsejű tollal írok minden vizsgát, mert a zöld szint segít ,,előcsalni'' sok infót a tudattalanból, vagy van szerencse bugyim is :D, illetve van egy kék színű blúzom, amit nagyon szeretek, de sajnálatos módon ha abba mentem eddig mindig megbuktam.:( Ellenben van egy fekete, ami mindig szerencsét hoz.:) Nyilván neme ezeken múlik, mielőtt valaki bolondnak néz, de ez csak ilyen ,,dili", az ember szeret belemagyarázni a dolgokba mindent.
2017. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!