Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri későig tanulni?

Megéri későig tanulni?

Figyelt kérdés

Holnap szóbelizek, az idegtől aludni biztosan nem tudok. :(

Ilyenkor még számít a tanulás?



2012. jún. 22. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg. Én az utolsó pillanatig tanultam. Kb. 2 órát aludtam. Tanulni sosem késő. De jönnek majd az okosok: inkább aludj! Már úgyis mindegy... Nem tudhatod mit húzol. Tanulj!!!!
2012. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így tervezem... ez az utolsó nap, amikor sokat kell tanulni, féllábon is ki akarom bírni... :D
2012. jún. 22. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:

jövök mint okos...

szerintem több értelme van korán lefeküdni, és majd reggel felkelni, akkor frissebb vagy és jobban fog az agyad

bár már késő

hogy ment?

2012. jún. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg igaza van annak aki azt mondja, hogy jobb időben lefeküdni és kipihenni magadat. Ez tapasztalat, ugyanis én írásbelire a matekra és a törire hullafársdtan mentem oda (hajnali 1-2 ig tanultam) és mindkettőt elrontottam. Érdekes módon az összes többi jó lett. Soha többet nem csinálok ilyen hülyeséget. :(
2012. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon izgulsz, úgyse fogsz tudni pihentetően aludni.

Én 3 nap alatt próbáltam benyesni az összes tételemet, és nem a 2-es volt a cél, ezért az érettségi előtti éjszakán is tanultam még. Csak 4 órára dőltem le, és kelés után rögtön folytattam az olvasást.

Jól tettem, mert kihúztam egy olyan töritételt, ami éjszakára maradt, ráadásul a behívásom előtti percekben olvasgatott irodalomtételből is fel tudtam használni egy csomó mindent ahhoz a másik tételhez, amit kihúztam. :)

Az a 4 óra alvás a stressz élénkítő hatásával együtt elégnek bizonyult az 5-ös szóbelihez.

2012. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Végül nem sikerültek rosszul, sőt. :)

1 napot tanultam összesen. :D De azt tényleg végig, kb. 18 órát egyhuzamban, + másnap reggel. Nem tudtam fent maradni, 1-kor már lefeküdtem, másnap úgy sem tudtam 6-nál tovább aludni.

De így alakult jól, reggel jobban is fogott az agyam. Magyaron kihúztam egy tételt, amit reggelt tanultam meg. :))

2012. jún. 25. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
grat!
2012. jún. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!