Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt kémia érettségire hogy...

Emelt kémia érettségire hogy készüljek fel, mire figyeljek oda? Esetleg könyvet is tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Most voltam középszinten, de sajnos elrontottam. Nem, mert nem készültem, leblokkoltam. Van ilyen. Ettől függetlenül jó alapjaim vannak, októberben megyek emelt szintre. Tanárom van. De érdekelne, hogy mit tudnátok még tanácsolni? Meg van az Ötösöm lesz kémiából, de az csak számoláshoz elég. Ezen kívül Villányitól van egy összefoglalóm, de ez nem az a kötet, amiben vannak feladatok, ez tömény elmélet és sajnos elég unalmas, nem szívesen veszem a kezembe, egy kép sincs benne. Esetleg tudtok ajánlani egy másik kötetet ami nagyon jó emelt szintre? Milyen egyéb tanácsotok van még, főleg a számításos részekhez?
2012. jún. 24. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyit kellene tudnod kémiából c. könyv jó. Kísérleteket alaposan akár youtubeon nézd meg. Régi emelt érettségiket csináld meg.
2012. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Villányi: Kémiai feladatgyűjtemény a kétszintű érettségire, valamint az előző évek érettségijeit csinálgasd.
2012. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha megtanulod az elméletet a kísérlettel ne törődj. Én arra semmit sem készültem mégis max pontos lett. A szóbeli szerintem könnyű, bár nem mondom, hogy nem féltem. Nekem ott 50/45 pontom lett. Az írásbeli viszont szerintem elég nehéz. Én idén voltam. Nagyon rossz lett az előző évek feladatsoraihoz képest. Emelt szinten a számításon lehet sokat bukni.
2012. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!