Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sokat tanultam és mégis azt...

Sokat tanultam és mégis azt érzem nem tudok semmit?

Figyelt kérdés
Kedden szóbelizem németből ( előrehozott ) megtanultam az összes tételt,de úgy érzem nem tudok semmit.Ez normális ?
2012. jún. 24. 22:37
 1/4 anonim válasza:
Amit frissen tanulsz az általában még bizonytalan hogy megmarad-e a fejedben, szerintem ezért.
2012. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj. Ez olyan, mint mikor az ember nagyon erőltetetten akarja, hogy eszébe jusson valami, akkor tutira nem jut az eszébe. Ha megtanultad, és nem csak bemagoltad (ergo értesz is belőle valamit), akkor nyugi.
2012. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én csak kisérettségiztem idén, de elég para volt mindhárom. Mind a három előtt azt éreztem, hogy semmit nem tudok, de tényleg. Féltem, hogy leblokkolok, hogy nem jut eszembe semmi, hogy nem is tudok semmit. Egy kedves tanárommal beszélgettem, ő nyugtatott meg valamelyest. Azt mondta, hogyha felkészültem tisztességesen, ne aggódjak, jó jel, ha úgy érzem, hogy nem tudok semmit. És igaza volt, a háromból (magyar, töri, német) kettőnél éreztem, amikor kihúztam a tételt, hogy kész vége, leblokkolok. Mégis ötös lett mind! :)


Szóval ha eddig tisztességesen készültél, akkor nem kell aggódnod. Gondolom jól megy a német, van nyelvérzéked, ha előrehoztad az érettségit. Azt gondolom, hogy nem lesz ezzel gond, hiszen készültél és jól is megy a német.


Sok sikert kívánok neked! :)

17/L

2012. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,gratulálok neked.puszi :)
2012. jún. 25. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!