Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti is nagyon...

Egyetemisták! Ti is nagyon idegesek vagytok a vizsgaidőszakban?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm most vizsgázik és mellette dolgozik is. Ezért nagyon ideges. Ma beszélni szerettem volna vele de mondta ne beszéljünk ha nem akarom, hogy lekiabáljon. Remélem hamar vége lesz és újra tudunk majd beszélni. Vagy azért hívjam fel valamikor hátha ráér? 20/L
2012. jún. 25. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg a vizsga előtti 1-2 napon gázos, főleg mondjuk orvosin egy anatómia szigorlat előtt.
2012. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Engem az idegesít, h semmire nincs időm és az emberek is pont ilyenkor találnak meg, valahogy összejön.
2012. jún. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, főleg mikor a gyengébb szakokon lévők kiírják, hogy már végeztek, mikor nekünk meg akkor kezdődik a java
2012. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert f@@szverés a szorgalmi időszakhoz képest. :D
2012. jún. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ideges. Pláne szegény munka mellett tanul, nyilván meghalni sincs ideje. Szerintem hagyd békén, úgysem fog tudni időt szakítani rád, amíg le nem vizsgázik.
2012. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyenkor mindenki feszült. ne vedd magadra. fizkém szigorlat előtt én is elküldtem mindenkit a rákba néha ok nélkül. de lassan vége és újra minden a régi lesz. :-)
2012. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 flora08 ***** válasza:
Én nem idegeskedek sokat, mert a vizsgaidőszak nekem sétagalopp a szorgalmihoz képest. Az óráim 95%-a gyakorlat, amire ugye kötelező bejárni+a szakmai gyakorlat is be van építve az órarendünkbe, ami szintén kötelező. Ebben a félévben a hétfői napom úgy nézett ki, hogy szakmai gyakorlaton voltam reggel nyolctól fél 12-ig, aztán déltől órám volt este hétig (mondanom sem kell, az összes gyakorlat). Ja, és majdnem minden tárgyból beadandó, amiből nem, abból zh-k. Szóval nekem a szorgalmi a durva, általában 4-5 vizsgám van egy félévben. De hogy a kérdésre válaszoljak, inkább várd meg a vizsgaidőszak végét, addigra a barátnőd is megnyugszik és mehettek ünnepelni:) A barátom is ilyen, hogy vizsgaidőszakban tiszta ideg, nemnagyon járkálunk sehova, amíg be nem fejezi.
2012. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én annyira nem.Ha valamire tanultam,akkor nem izgulok vizsga előtt,mert elméletileg tudom,ha meg nem tanultam,akkor azért nem izgulok.(Esélytelenek nyugalma)

Persze 1-2 alkalommal énis idegbeteg tudok lenni.Pl. mikor múltkor úgy jöttem ki egy vizsgáról,hogy hármas-négyes lesz,aztán karó lett.Megint menni kellett belőle,nem így terveztem.


Szerintem várd meg,míg végez.Mindenki másképp kezeli.Nekem is van olyan barátnőm akivel ilyenkor nem lehet beszélni(2 hónapja nem is láttam)

2012. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne hívd föl, ha világosan megkért rá.
2013. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!