Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretném a beszédkészségemet...

Szeretném a beszédkészségemet megnövelni milyen retorikai (és egyéb) könyveket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
nehezen megy a beszélgetés önmagam kifejezése másokkal főleg az idegenekkel való beszélgetés (akit ismerek az nem gond) folyamatos beszélgetés... jó lenne ha tudnátok pár ilyen könyvet ajánlani nagyon sokat segítenétek... előre is nagyon szépen köszönöm ha tudtok ilyet mondani

2012. júl. 1. 02:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan dolog, amit könyvből SOHA nem fogsz tudni megtanulni. Abból csak elméleti tudást szerzel. Azt tudom javasolni, hogy előszőr a családon belül szállj be a beszélgetésekbe... utána a baráti körödben és így tovább. Sajnos ezt csak gyakorlatban tudod elérni, hogy feloldódjanak a gátlásaid. De esetleg azt is kipróbálhatod, hogy a neten videótelefonálsz idegenekkel.
2012. júl. 1. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
lehet csak h én nem erre vagyok kíváncsi, én könyv címeket kértem erre válaszoljunk
2012. júl. 1. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!