Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugtatót és altatót sima...

Nyugtatót és altatót sima háziorvos felírhat és vannak valami speciális vizsgálatok hozzá? Vagy pszichológus szükséges hozzá?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztosan, szerintem pszichiáter kell hozzá, de lehet. viszont ha úgy érzed nyugtatóra lenne szükséged, a helyedben mindenképp keresnék legalább egy pszichológust, mert akkor szükség is van rá. nem szeretnék beleokoskodni a problémádba, de nagyon vigyázz a nyugtatókkal, és ha lehet inkább ne is kezdd el, próbálj beszélgetni a problémáidról, ha nincs kivel legalább itt, mert onnan általában csak lefele megy út. Hidd el, végignéztem nem egy ember életét, akik azon éltek, én is kerültem már olyan helyzetbe, hogy nem láttam kiutat, de idővel megoldódik minden, ha viszont elkezded, minden rossz időszakban ahhoz fogsz nyúlni. mindig van jobb megoldás, bár sokszor én sem hittem.
2011. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Felírhat háziorvos nyugtatót és altatót is.
2011. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálkozz először homeopátiás nyugtatókkal, vannak célzottak is (pl Schüssler-só), de teljesen általánosak is. Ha ezek nem segítenek, akkor először háziorvos, és a legrosszabb esetben majd ő tud beutalni pszichiáterhez, ő már aztán tényleg mindent fel tud írni... De kívánom, hogy ne juss el idáig!
2011. júl. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!