Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell nektek hazudni lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell nektek hazudni lányok?

Figyelt kérdés
Az eddigi összes lányt akivel együtt voltam úgy csábítottam el, hogy állandóan elfoglaltnak tűntem és olyan dolgokat mondtam nekik amitől föld feletti helyeken érezték magukat. Ha realitással közeledtem vagy teljes megnyílással, azzal semmire se mentem, pedig amúgy sem rossz az életem. Miért kellenek nektek a tündérmesék? :)

2012. ápr. 22. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hazudsz nem a lányok kérik. Az meg, hogy a realitás nem jön be valakinek magánügy. Semmi közöd hozzá. Te hazudozol, ne hárítsd másra a felelősséget.
2012. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hazudni a lányoknak
2012. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek. Én ki is akadnék, ha megtudnám, hogy valaki aki tetszik nekem folyamatosan kamuzott arról hogy hol van, mit csinál, milyen az élete, stb. Szerintem egy kapcsolat alapja az őszinteség és ha ezt már az elején eljátssza valaki, akkor igen nehéz a bizalmat visszanyerni.
2012. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Végülis nem hazugságok.. tényleg elfoglalt vagyok, csak nem úgy, ahogy azt a lány gondolná.

ÉS ha kifejtem egy lánynak, hogy miért különleges stb az sokkal jobban tetszik neki, mintha azt mondanám, hogy "az orrod egy nagyon picit ferde, de amúgy szép" vagy valami hasonló... :)

2012. ápr. 22. 16:17
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem kezdtem volna el füllenteni, életem végégig szűz maradtam volna, pedig jó testi adottságaim vannak és szeretni is tudok. Évekig próbáltam őszinte maradni, de semmi nem történt, ne merjétek rám kenni, nem hinném, hogy valaha is megértenétek, mert bármilyen kapcsolatban is vagytok jelenleg annak a fele hazugságra épül....
2012. ápr. 22. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
A lányokat taszítja a túlzott őszinteség.
2012. ápr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanilyeneket mondunk a férfiaknak ne aggódj. Szóval ez miatt nehogy bűntudatod legyen :D
2012. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy kifejezetten hazudsz, vagy csak inkább nem mondod ki amit gondolsz. Tudod egy lánynak sem esik jól, ha azt mondják nekik, hogy mekkora feneked van, vagy milyen úszógumid. Ha ilyen típus voltál avagy lennél, akkor persze, hogy egy lány sem nézett rád úgy ahogy kéne.


Viszont az, hogy nem vágod valaki képébe a kegyetlen igazságot, amit valószínűleg úgy is tud, az ne jelenti azt, hogy hazudnod kell neki. Pl. ha valaki egyáltalán nem tetszik, akkor miért mondanád azt, hogy tetszik? Nincsen ebben semmi logika... Ne mondj olyat, ami nem igaz és kész.

2012. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

16:59


Nekem nincs, csak az zavar, hogy ha konkrétan kimondjuk ezt, akkor a lányok felháborodnak, holott úgy kellene reagálniuk, mint ebben a kommentben te például.

2012. ápr. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!