Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szép, népszerü lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép, népszerü lányok, akik nem félik kiélni magukat, ugyan irjátok le, hogy nektek ugyan mi okoz az életben keserűséget?

Figyelt kérdés

Ha közöd nincs a kérdésben nevezett kategoriához, akkor kocc lécci.


Tényleg kiváncsi lennék, hogy nektek mi a first world problem. Ha sex van, meg minden van, szeretet, körülrajongás, akkor miért nem végeztek el egy doktori iskolát valalmiböl? Nehéz, de gondold el, aki nem szexelhet annyit mint ti, azoknak mennyivel nehezebb...ehelyett ti elmentek modellkedni.Most erre mit mondjak.



2012. jún. 3. 21:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én a fent nevezett kategóriába tartozom, és egyetemre járok. Nem modellkedem, úgyhogy kocc.

Ciao

2012. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Mi köze a szexnek a doktorihoz? A modellkedés sem tart örökké, utána is megkell élni valamiből és ha nem maradnak kapcsolatok akkor jóformán nem sokra fogja vinni az illető hacsak nem szedi fel valaki aki eltartja.
2012. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Tanulok és dolgozok.Havi átlag 2 alkalommal még szexelek is,de inkább 4 alkalommal.A legnagyobb bajom, hogy nem őrül meg értem egy hapsi sem, nincs olyan komoly férfi körülöttem, akivel el tudnék képzelni egy komoly párkapcsolatot,illetve akiért én is megőrülnék.Ez az egyik fő problémám.A másik, hogy végre elköltözzem onnan,ahol most vagyok.Ehhez lehet az kell, hogy kimenjek külföldre takarítani. Ja és hiába vagyok szép,sosem leszek magammal elégedett lol :D Voltam szebb és rondább is az elmúlt 8 évben,de a szex sosem ettől függöt.
2012. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

pf...


én ezekig a létproblémákig el sem jutok, mivel nincs nő, aki szétenné nekem a lábát. Persze rád senki sem vet követ, mert hetente sexel, valszeg fuckbuddykkal. De azért ez már durva.

2012. jún. 3. 22:06
 5/22 anonim ***** válasza:
Nincs több férfi az életemben,egy van akivel kb kapcsolatban vagyok,de nincs egymásra időnk.Mondhatni távkapcsolat.
2012. jún. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
nekem is volt egy évig távkapcsolat, kb ugyanilyen frekventáltan keféltünk, és akkor nagyon felpörgött az életem, hiába volt nagyon silány a kapcsolat, és a lakhatási körülményeim is. De igy szex nélkül, egyszerüen nem vagyok hajlandó élni sem.
2012. jún. 3. 22:09
 7/22 anonim ***** válasza:
De mi az oka, hogy nincs senki az életedben?
2012. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nem vagyok jóképű.

nőmentes iskolába jártam, ahol 5 éven keresztül nem volt női társaságom.


most csajozok mint az állat, kavarás sok nővel, de egyiknek se jövök be UGY, hogy abból bármi kézzelfogható legyen.

2012. jún. 3. 22:20
 9/22 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Türelem.
2012. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

várnom kellett barátnöre gimiben 4 évet, egyetemen 3at


most hogy csajozok durván 8 honap után lett egy kufirc.

2012. jún. 3. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!