Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érdemes felülvizsgáltatni az...

Érdemes felülvizsgáltatni az átlagomat? (SZTE)

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy működik ez, mert csak hallottam, hogy lehet ilyen felülvizsgálatot? Fél jeggyel kevesebbet számoltak most is, és az előző félévben is a korrigált kredit indexemnek, pedig a képlet alapján, amit ők adtak meg, kiszámoltam és jobb jött ki. Így meg mindig lecsúszok az ösztöndíjról -.-" szerintetek? Volt már aki csinálta ezt?
2012. júl. 16. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem is elszámolták annó (nem szte -re járok), én akkor nem tettem semmit, mert csak 0,15-tel számolták el, és így is úgy is kaptam ösztöndíjat, de ha az múlt volna rajta, hogy kapok-e vagy sem, akkor tuti mentem volna a TO-ra elsőkörben...
2012. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hát biztos múlik rajta, mert 0,6-al kevesebbet adtak, mint amit az általuk megadott korrigált kredit index képlettel számoltam ki (meg van egy exceles fájlom is, amivel csak be kell írni az adatokat és kiszámolja, ezzel is annyi jött ki, mint amit kézzel számoltam ki). Csak nem nagyon értem, amit leírtak, h milyen esetekben lehet ilyen felülbírálást kérni. Elég zagyva. Pl.:


Amennyiben a hallgatónak az „ETR” elektronikus rendszerében rögzített tanulmányi eredményei (átlagai) vagy egyéb, a tanulmányi ösztöndíj megállapításához szükséges adatai nem egyeznek meg a hallgató tényleges teljesítéseivel (a tényleges állapottal), a hallgató a tényleges teljesítés (állapot) rögzítését a vizsgaidőszak zárását követő 14 napon keresztül a kari Tanulmányi Osztálynál (TO) kezdeményezheti.


Moduloban van olyan opció, h 'Átlag módosítás kérvény' és ezt adja ki: [link]

2012. júl. 17. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!