Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megtanulok magamtól balkézz...

Ha megtanulok magamtól balkézzel írni, tényleg lehet diszlexiám?

Figyelt kérdés
Jobb kezes vagyok, de nagyon szeretnék bal kézzel is írni, meg úgy hallottam hogy javítja a két agyféltek kapcoslatát is.
2009. júl. 14. 00:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, siettem, meg késő is van már..
2009. júl. 14. 01:11
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

jajj, dehogyis!

én is tudok bal kézzel írni, és szerintem mindenki, ezen nincs is mit megtanulni, akinek nehezebben megy, az is belejön fél óra gyakorlás után.

az más kérdés, hogy iszonyú rondán írok ballal, dehát, ezzel minden jobbkezes így van.:)

2009. júl. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De úgy gondoltam, hogy ha szépen megtanulok:)
2009. júl. 14. 01:19
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem lesz semmi bajod. En szebben irok balkezzel mint a lanyom jobbal, pedig jobb kezes :))

Ugyanis amikor elsos volt, sokszor "elfelejtett" hazit irni es amikor ejjel mentem haza a melobol en irtam le neki, de sokszor volt olyan, hogy ugy is nagyon szepen irtam, remelem a tanitono nem vette eszre, legalabbis soha nem szolt. Most mar 6-dikba megy, ilyen gondunk nincs, hala Istennek:)

32/N

2009. júl. 14. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nincs összefüggés a kettő között.
2009. júl. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Úristen, dehogy. Születésem óta mindkét kezemet egyformán tudom használni még sincs semmi bajom.
2009. júl. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem lesz tőle diszlexiád.


Én egyszer próbáltam bal kézzel írni, de belesajdult a fejem, és utána pár percig jobb kézzel is alig tudtam írni. Ez a hirtelen megterhelés miatt volt, sok gyakorlással meg tudtam volna tanulni bal kézzel írni.


A ilyesminek kizárólag akkor vannak negatív következményei, ha erőltetik.

2009. júl. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!