Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tudással, képességgel...

Milyen tudással, képességgel lehet ma gyorsan állást találni?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok hogy valaki megtanul pl. programozni pár hónap alatt, tehát nem 1-2 éves tanfolyam, vagy egyetemi / főiskolai képzésre gondolok. Vannak ilyen gyorsan elsajátítható piacképes skill-ek? Melyek azok?

2012. júl. 18. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az a gond, h ha nincs róla papírod lényegében semmit sem ér.
2012. júl. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írja. A papír a minimum elvárás. Pl programozói állásokra be se hívnak diploma nélkül. (ez az elsődleges szűrő. ha valaki ért hozzá akkor minimum egy diplomát szerez) Ezt onnan tudom, hogy megnézem az álláshirdetéseket, vagy akár megkérdezem az ismerőseimet/rokonaimat akik ezen a területen dolgoznak és már felvételiztettek. Ezért tanulom én is ezt. És nem 1-2 éves okjn, mert az semmit se ér.


Meg mi az, hogy pár hónap alatt? Nem lehet megtanulni ennyi idő alatt. Nem véletlen, hogy egy egyetemi képzés 3 év. (melyet jó ha 80-90% időben befejez) És az se elég. Ezen felül önmagukat kell a hallgatóknak képezniük az egyetem alatt és után.

2012. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek után mi a véleményed arról amit írtál?
2012. júl. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!