Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia emelt fél év alatt...

Kémia emelt fél év alatt nulla tudással?

Figyelt kérdés

Most jött az ötlet, hogy Orvosira szeretnék menni. Ősszel szeretnék emeltezni belőle de 4 éve nem tanultam kémiát. Egyedül készülnék fel, csak néhányszor mennék tanárhoz, hogy jobban átlássam a dolgokat. Időm az van, napi 5-6 órát tudnék rá készülni.


Tehát:Lehetséges fél év alatt felkészülni kémia emeltre,semmi tudással, úgy hogy olyan 80-85%-ra sikerüljön megírni? Vagy inkább bele se kezdjek mert lehetetlen 6 hónap alatt ilyen jóra megírni?


2012. márc. 1. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Inkább felejtsd el. Hiába van időd rá, úgysem fogsz napi 5-6 órán át kémiát tanulni, nem is beszélve arról, hogy 0 tudásról még az is jócskán kevés lenne hozzá. :(
2012. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Elvileg meg lehet tanulni, de én mindenképpen tanári segítséggel javaslom, továbbá ha nem bánod belinkelném az egyik tegnapi kérdést, olvasd el, mert téged is érint!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar..

2012. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátom fél év alatt nyelvvizsgázott, közép fizikát tanult és emelt bioszra készült, mellette készülnie kell a szakács szakmunkás vizsgájára. Minden lehetséges, csak elhivatottság és szorgalom kérdése. Fizika megvan, nyelvvizsga is pipa, emelt biosz majd májusban :)
2012. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. nekem van kb 2hónapom az érettségire, meló mellett, ha nekem sikerül akkor neked is menni fog.
2012. márc. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
én kémia szakos vagyok, így valóban tudom, mit kellene tudnod. szerintem esélytelen...
2012. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én kb. ugyanolyan cipőben vagyok mint te. Tavaly vettem fel a faktot, kb nulla tudásom volt az emelt kémiához képest(pedig ötös voltam kémiából). Ebben az évben kezdtem el járni tanárhoz. Van, hogy háromszor is egy héten. Szó szoros értelmében vért izzadok azért , hogy feljebbb tornázzam a tudásomat és csak reménykedek egy 60 % ban írásbelin!Pedig én aztán éjjel nappal a kémiát bújom...jó mellette ott a suli meg más tárgyakból is érettségizek. Csak akkor vágj bele, ha tudsz szigorú lenni önmagadhoz és beosztani az idődet és megvannaka megfelelő könyvek neked
2012. ápr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!