Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most it mi történt? (pontszámí...

Most it mi történt? (pontszámítás)

Figyelt kérdés

A felvin, meglehet nézni hogy mennyi pontot gyüjtöttem össze, most egyrészt nincs ott a nyelvvizsgámért a pont. Ès az érettségi vizsgákért azt írja "z érettségi pont számításához szükséges két érettségi vizsgatárgyból érettségi eredményét nem igazolta megfelelően"


Nos én lemásóltam a bizonyítványomat, úgy hogy egy lapon kerültek, majd bementem személyesen az ügyfélszolgáltatóhoz, és az mondta minden rendben.


A matematikát írja csak ki, de, 60% helyett, 40% írnak.


Ez még feldolgozás alatt lehet?

Vagy elb*szták a felvételimet?

Mi az hogy 20%-kal csökkentik az eredményemet. Ès nem számólják a nyelvvizsgámat? A nyelvvizsga dokumentumnál, az van írva hogy feldolgozva.


Mit lehet tenni?



2012. júl. 18. 17:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A dokumentumok alatt nézted, hogy mik vannak fent?

Nem ártana azt is átnézni.

2012. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Az enyémet is elcseszték. Avval indokoltak, hogy a középiskolai eredményeim hiányában csak duplázással számoltak. És a nyelvvizsgámat sem számolták bele (holott az összes dokumentumomat egybekapcsolva küldtem el nekik). Nagyon hülyén jött ki...

Én most telefonáltam, eleve nem veszik fel, holnap bemegyek személyesen az Educatiohoz.

2012. júl. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mi tegnap telefonáltunk, nekünk felvették, de szerintem csak le van terhelve a rendszer vagy már hazamentek...(munkaidő)
2012. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 reptoid ***** válasza:

Hová jelentkeztél, milyen érettségikkel (Pl emelt nyelvi érettségit követelő szaknál nem adnak pluszpontot nyelvvizsgáért). Mi az hogy "úgy hogy egy lapon kerültek"?

Volt-e tanúsítványod ilyesmi?

Pontszám felülvizsgálatot pedig lehet kérni július 20-ig.

2012. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
VAn ott valami panaszkodós gomb is. Amúgy meg előfordul, hogy még feldolgozás alatt van. Nézd meg a doksik alatt.
2012. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

hát, én külföldön élek, személyesen nem tudok bemenni, de hólnap, bízhatnak benne, hogy felhívom öket!


Itt elrontják nekem, az egész jövömet, mikor személyesen Budapesten, beadtam neki az éretségibizonyítványomat, direkt rákérdeztem legalább 4 szer hogy most minden rendben, a nyelvvizsgám is jó. Mondta igen, jó, ne aggodjón.


Most meg semmelyikért se akarnak adni pontot

2012. júl. 18. 17:47
 7/22 A kérdező kommentje:

hát, azt írja, hogy még feldolgozás alatt van, de hát, ha a matekot kiírja, és fizikát nem, pedig ugyan azon a lapon volt. Fúrcsa.


Mikor lemásoltam, hogy betudjam nekik adni, akkor egyoldalra került a két tárgy, matek és fizika. Ha most ez probléma, akkor mért nem szólt valamit, mikor ott voltam.

2012. júl. 18. 17:49
 8/22 reptoid ***** válasza:
100%

Te:

"hát, azt írja, hogy még feldolgozás alatt van"


Felvi:

"A jelentkezők regisztráció és/vagy bejelentkezés után honlapunk Én felvim pontjában megnézhetik az egyes jelentkezési helyeiken számított felvételi összpontszámukat. A pontszámok az e-felvételiben a Jelentkezések és pontszámok menüpontban is láthatók.


Az adatok feldolgozása és az összpontszámok meghatározása jelenleg is folyik, ezért a pontszámok még változhatnak!"



Mindenki vonja le a konklúziót...

2012. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Épp ezért írtam én is, hogy meg kéne talán nézni, hogy mit dolgoztak eddig fel, mielőtt mindenki elkezd telefonálgatni és össze-vissza nyomkodni, hogy rossz...
2012. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Július 20, az utolsó nap amikor panaszkodhatok?


Szóval, ha péntekig nem hozták rendben, akkor kéne hívnom,

de láttam hogy az értesítési nevet is elb*szták, szóval azért is kéne telefonálnom

2012. júl. 18. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!