Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most it mi történt? (pontszámí...

Most it mi történt? (pontszámítás)

Figyelt kérdés

A felvin, meglehet nézni hogy mennyi pontot gyüjtöttem össze, most egyrészt nincs ott a nyelvvizsgámért a pont. Ès az érettségi vizsgákért azt írja "z érettségi pont számításához szükséges két érettségi vizsgatárgyból érettségi eredményét nem igazolta megfelelően"


Nos én lemásóltam a bizonyítványomat, úgy hogy egy lapon kerültek, majd bementem személyesen az ügyfélszolgáltatóhoz, és az mondta minden rendben.


A matematikát írja csak ki, de, 60% helyett, 40% írnak.


Ez még feldolgozás alatt lehet?

Vagy elb*szták a felvételimet?

Mi az hogy 20%-kal csökkentik az eredményemet. Ès nem számólják a nyelvvizsgámat? A nyelvvizsga dokumentumnál, az van írva hogy feldolgozva.


Mit lehet tenni?



2012. júl. 18. 17:35
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Ilyen sz*r még sosem volt az ügyintézés,mint most(khm...mióta új emberek kerültek őket meg nem illető székbe és azt sem tudják,h mit kell csinálni).Nekem is elcse*ték az összpontszámomat.A fizika évvégi jegyemnél egy helyen 0 van írva,így kevesebb pontszámom van minden helyen!Már írtam nekik egy e-mailt,de nem ez az első eset,h vmit elcse*tek-.-
2012. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Tőled is akkor kérdezem.

Mindenhol a dokumentumoknál feldolgozva állapot van?

2012. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Igen a fizikád egy helyen 0 de akkor lesz még egy term. tud. tárgyad aminek az egyik helyén szintén nulla van. De hidd el, hogy mind kettő beleszámít...mi is ezért hívtuk fel, azzal nincs elcseszve...
2012. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
11-es vagyok.Az összes dokumentumomnál feldolgozva státusz van.
2012. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nálam csak ott van az írva hogy feldolgozás alatt, hogy éretségi tanusítvány..

Szóval, a nyelvvizsgát nem számolta, mert annál feldolgozva van írva.


De amit nem értek, az az, hogy feldolgozás alatt van, de már kiírták az éretségi pontomat, hibásan. Ezt még változtatják, mert nem értem minek írnak ki valamit mielött feldolgozták

2012. júl. 18. 22:55
 16/22 reptoid ***** válasza:
Azért, hogy a rajtad kívül jelentkező bő 100.000 ember láthassa a pontjait.
2012. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az enyémet is elb....ták! Nem szorozták meg az érettségi pontomat kettővel. Én felülvizsgálattal éltem. Ja igen! És a plussz OKJ-s pontot hozzászámolják? Nekem nem adták hozzá, pedig szakirányú (jogi)!!!!
2012. júl. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Valaki telefonált, illetve rendbe jött anélkül?


Itt várom hogy feldolgozzák, és ha nem jön rendben telefonálok..

2012. júl. 19. 08:56
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia újra, második vagyok, most telefonáltam.

A hölgy azt mondta, hogy azért nem számoltak nekem tanulmányi pontokat, mert a 12-es bizonyítványom fénymásolatán a pecsét csak halványan látszódik, meg nincs meg a sarka. (?)

Megkértek, hogy info@felvi.hu címre küldjem el nekik a 12-es bizonyítvány szkennelt képét. (Mivel nincs itthon szkenner, ezért lakótársammal frankón lefényképeztük, azt elküldtem.)

A nyelvvizsgaügyben is érdeklődtem, azt mondták, hogy még feldolgozás alatt van (nálam a dokumentumoknál ez nincs feltüntetve, de én elhiszem neki, ha ő mondja...)

2012. júl. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hívjam öket, vagy várjak, mig felvan dolgozva.. Talán gyorsabban elintézik? (ha hívom öket)
2012. júl. 19. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!