Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Modellkedni szeretnék. ti...

Modellkedni szeretnék. ti hogy kezdtétek, vagy mit ajánlotok? minden álmom valóra válna:$. [TÖBBI LENT]

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs hogyan kezdjem, ez csak egy spontán elhatározás, bár már régebb óta vágyok rá:$

Kinézet: Szőkésbarna közepesen hosszú haj

kb 175 centiméteres magasság

kor: 14 (ősszel leszek 15)

vékony és izmos alkat

különleges arcberendezés (sokak szerint)

SEGÍTSETEK! (akár küldök képet vagy facebookot üziben)

de szerintem ezekkel nem lenne baj, csak azzal, hogy mégis hogyan fogjak hozzá, mi éri meg... tippek?



2012. júl. 19. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
jelentkezz egy modell ügynökségnél....vagy járkálj Budapesten sokat és ha le állítanak akkor tényleg van hozzá arcod meg minden :) lásd: Palvin Barbara is úgy kezdte ;) írj nekem légyszi ha jutottál valamerre
2012. júl. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja és SÚLY: 50 körül ingadozik de legtöbbször alatta xd
2012. júl. 19. 21:14
 3/12 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm a tippet:) és úgylesz!^^
2012. júl. 19. 21:14
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Én azt javaslom, h nőlj fel. Ha siekrült, és elmúltál 10 éves, egyből lesznek értelmesebb életcéljaid
2012. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem csipázom az ilyen felfogású embereket...:)
2012. júl. 20. 02:15
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
Megmondom őszintén, én féltelek a modellszakmától, mert közülük lesznek sokan anorexiások, mert akkor is fogyókúrára kényszerítik a lányokat, ha már látszanak a csontjaik.
2012. júl. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szia. Megkérhetlek, hogy privát üzenetben küldj magadról képet? Talán úgy tudnék nyilatkozni. Igazából a modellkedés nem csak arról szól, hogy milyen magas vagy, milyen a mellbőséged, derékbőséged. Igen, természetesen ezek a legfontosabb dolgok. De nem csak ez kell, hanem: kisugárzás, az, hogy ha valaki ránéz a képedre, ne csak egy egyszerű lányt lásson...Nézd meg Palvin Barbi képeit. Úgy majd megérted, hogy miről beszélek :)
2012. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
29%
Szánalmas h minden csitri modell akar lenni. Igaza van az elöttem szólónak. Nölj fel és keress értelmesebbet
2012. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
milyen csitri? nem csak azért mondod, mert neked nem jött be és egy világ tört össze benned?! istenem. ez olyan gáz! mit nőjön fel! tippet kért nem a hülyeségeiteket!
2012. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
megkérdezhetem nektek mit jelent az, hogy értelmesebb! mert úgyveszemészre bennetek ez a szó elveszett!
2012. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!