Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti melyiket választanátok:...

Ti melyiket választanátok: halasztani egy évet, és lecserélni a rosszul sikerült fizikát egy infóra (érettségi) vagy elindulni önköltséges szakon, és gürizni, hogy átrakjanak támogatottra tudva, hogy csak 1 évet bírsz majd a fizetősön anyagilag?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha anyagilag meg tudod tenni akkor indulj el az egyetemen, és tanulj minél jobban.


Nekem ugyanez volt a helyzet, csak nem tudtuk vállalni a 2x165 ezret, így maradtam technikusin. (Feleslegesen mert az írásbelin meghúztak mindenkit majdnem...) Ez is jelzi az oktatás színvonalát...


Amúgy nálunk kicsit jobb eredménnyel át lehetett kerülni államira. Ismerős szaktársat kirúgták mert nem volt meg a 30 kreditje. Fizetősre elment utána átvették gond nélkül.

2012. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én várnék 1 évet. Vagyis én is így vagyok ezzel. Mi van ha 1 év után nem vesznek át? Márpedig az sanszos. Nekem nagyon sok ismerősöm van, aki 4 feletti átlaggal csinálta az önköltséges fősulit, sosem került át támogatottra.

Inkább várj egy évet, addig készülj fel jól az infóra, esetleg ha tudsz dolgozz egy picit, így lesz egy kis pénzed is, majd jövőre felvételizz újra. Én így csinálom.

2012. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!