Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lekéstem a pontfelülvizsgálati...

Lekéstem a pontfelülvizsgálati kérelmet a felvi.hu-n. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Külföldön tartózkodtam a héten, ma jöttem haza és egy olyan levél fogadott, hogy le kellett vonni a pontjaimból 50-et, mert nem kapták meg a 12. év végi eredményemet. Már pedig én kitöltöttem mindent, a bizonyítványom fénymásolatát elküldtem, a honlapon pedig zöld pipával jelezte, hogy rendben van.

Felhívtam a Kormány Hivatalt (az oldalon lévő telefonszám segítségével), ott azt mondták, hogy a hétvégén nem fogadnak hívásokat, hétfőn próbáljam újból. De én inkább bemennék a székhelyükre. Két címet is találtam, egyet az V. kerületben, egyet a XII. kerületben. Hova kell mennem?

És mit mondhatnék? Ti mit tennétek hasonló helyzetben?

Köszönöm a válaszokat előre, egy kétségbeesett felvételiző.



2012. júl. 21. 15:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

bocsi, h ezt mondom: oké h elszúrták, de nem direkt. ha te nem szólsz, akk úgy veszik h ők nem hibáztak (mivel ezt egy számítógép végzi, aki egy algoritmus alapján dolgozik, ami nem 100%-os). oda kellett volna figyelni (nyaralás alatt is), h minden rendben megy e.

de hétfőn bemész, és majd kiderül h mit mondanak. a telefonba azt mondták talán felülvizsgálják...akk van vmi remény.

sok szerencsét!

2012. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
meg volt adva egy határidő, amíg kérhetted a felülvizsgálatot. te ezalatt nem tetted meg, rá se néztél a pontjaidra, ne a felvit hibáztasd!
2012. júl. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Biztos felülvizsgálják, szerintem nagyon segítőkészek.
2012. júl. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én vagyok az ELSŐ VÁLASZOLÓ! :D

Én még nem megyek egyetemre, még nem vagyok végzős! :D

Ésés, bementél ma Pestre?

Sikerült elintézni??

Mesélj :D

2012. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Bementem Pestre igen, és nagyon segítőkészek voltak szerencsére, de biztosat nem tudtak mondani. Elküldték a papírjaimat a központba, és mondták, hogy figyeljem a felvi.hu-t, megjelenik majd ha visszakaptam a pontjaim.

És ma reggel visszakaptam őket! :)

Úgy hogy lehet izgulni, hogy felvesznek-e. :)

2012. júl. 24. 17:44
 16/17 A kérdező kommentje:
Felvettek! :)))
2012. júl. 24. 20:33
 17/17 anonim válasza:

Nem mondod?

Gratulálok!! :)

Beszélgessünk!!

Írj privit, lécci!

Hivatkozz a felvi.hu -s dolgokra, és tudni fogom, hogy kivagy! :)

2012. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!