Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 21 évesen még nem késő egyetem...

21 évesen még nem késő egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem most is de valószínűleg nem fognak felvenni ezért arra gondoltam, hogy jövőre is megpróbálom. Addig meg vagy dolgozni megyek vagy elvégzek egy okj-s képzést. (már van egy szóval az sem lenne ingyenes) Remélem nem néznek ki az egyetemen mert én már 21 leszek ők meg 18 évesek. Szeretnék tanulni amíg lehet. 20/L
2012. júl. 23. 18:49
 1/9 anonim válasza:
100%
dehogy.mikor én jártam volt idosebb no is , aki ott tanult, senki nem nézte ki.
2012. júl. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anya a SE-ETK-n tanított, mikor bejártam vele az óráira láttam, hogy kb kb a 40% elmúlt 30 éves
2012. júl. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Senki nem fogja észrevenni, nálunk nagyon változó volt az életkor, de egyáltalán nem érdekel senkit szerintem hogy ki hány éves. Úgyhogy semmi okod félni. 22/F
2012. júl. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen álltam neki megszerezni a második diplomámat szintén nappali tagozaton. Persze ez nem volt rám írva, hogy én már a másodikért hajtok. Eleinte én is féltem, hogy kilógok majd a 18 -19 évesek közül, de nagyon hamar találtam korombeli szaktársakat. Szóval semmi sem késő és ne aggódj, lesznek nálad idősebbek is. Nálunk 30 éves volt a legidősebb.
2012. júl. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem én most fejeztem be egy felsőfokú szakképzést és jövőre szeretnék alapképzésre jelentkezni. Nekem volt 30 éves csoporttársam is. Inkább a te korosztályod vannak, mert 18 évesen sokan maradnak suliban egy OKJ képzésre, vagy felvették 18 évesen de átment közben egy másikra. Szóval bőven lesznek 21 éves csoport társad

25L

2012. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se késő, ne aggódj!:)

Egyébként a legtöbben már nem 18 évesen kezdik az egyetemet, hiszen sokan mennek 7 éves korukban általánosba, tehát 19 évesek, amire leérettségiznek. Aztán ott vannak a nyelvi előkészítős gimnáziumok, az is plusz egy év...Nekem is van ismerősöm, aki 20 évesen kezdi az egyetemet (ha felveszik), pedig nem halasztott egy évet sem.

Szóval sok sikert!;)

2012. júl. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kicsit megnyugodtam, hogy jövőre mire megyek egyetemre nem én leszek a legidősebb :)

2012. júl. 23. 19:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem késő, én 20 évesen fogok érettségizni, tehát én se leszek sokkal fiatalabb :P
2012. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagypapám 25 évesen kezdte el az orvosit, szóval nem, egyáltalán nem késő.
2021. máj. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!