Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha valaki 22...

Szerintetek ciki ha valaki 22 évesen megy egyetemre?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 12:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Az egyetem már nem olyan, mint egy közép iskola. Még idősebbek is járnak oda.

2010. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az! Nekem is voltak ismerőseim, akik később gondolták meg magukat, s lehet, hogy jobban is tették, mert közben dolgoztak is és tapasztalatot szereztek.

Ha levelezőre szeretnél menni, akkor mellette maradhat a munka (ha dolgozol), ha nappalira, akkor is tudsz mellette részmunkaidőt vállalni, ha szeretnél. Én a munkát azért tartom fontosnak, mert akkor amikor végzel nem állsz ott úgy, hogy pályakezdő vagy és semmi gyakorlattal nem rendelkezel. Viszont én jártam nappalira és levelezőre is és a nappalit jobban szerettem, mert volt egy rendszeresség benne, több mindent átadtak tudásban és én is olyan voltam, mint a jó szivacs (minden tudást be akartam szívni és be is szívtam). A levelezőn szerintem nincs idő érdekességekre, bele mélyedni az anyagba, csak a felszínt kapargatjuk. Otthon, egyedül kell elmerülni a témákban.


Mondjuk azt jó lenne tudni, hogy milyen szakra. Bár lényegét tekintve mindegy. Ha szeretnéd csinálni, motivált vagy és úgy gondolod, hogy viszi előre az életed és a boldogulásodat akkor végezd el.

2010. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 évesen jártam főiskolára, és az volt benne a szép, hogy csak az anyunak mondtam el, csak akkor néztek nagyot amikor átvettem a diplomámat.( Ja és gyerek mellett )
2010. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem levelezőn volt egy évfolyam társam, aki pont abban az évben ment nyugdíjba, amikor diplomáztunk :D
2010. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly asszem egy 70 éves nyert felvételt. Szóval tök mind1...
2010. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Én 24 évesen kezdtem a főiskolát. Addigra tudtam dönteni :-)
2010. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
anyukám 47 évesen jár egyetemre :DDD Nem ciki. :)
2010. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
100%

Én most 19 évesen járok egyetemre,és az évfolyamban engem cikiznek,hogy milyen fiatal vagyok...

Ja és van 56 évfolyamtársam!

Szóval egyáltalán nem ciki,valahol el kell kezdeni.

2010. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukámnak szakmunkás bizije volt.35évesen érettségizett aztán meg fősuli.Tök büszke voltam rá:)) Sohasem késő!!!
2010. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha felvesznek elsőre, akkor én 21 évesen fogom kezdeni. Egyszer megbuktam, aztán most meg kihagyok egy évet, most készülök az érettségire. De könnyen lehet, hogy nekem is 22 lesz belőle, mivel 400 fölött van a ponthatár. :)
2010. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!