Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 23 évesen ciki egyetemre menni?

23 évesen ciki egyetemre menni?

Figyelt kérdés

19 évesen végeztem közép sulit, és egy rokonál dolgoztam.

Szoval nem leszek furcsa a sok "fiatal" között?

Egyébként természet tudományi kar érdekelne.


2011. dec. 2. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyám 30 körül végezte el a második egyetemét, tehát a válasz egy határozott NEM.
2011. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mar kitolodott az egyetemista eletkor. Én 18 evesen egy fosulit kezdtem, akkor atanarink még avval csofolodtak, hogy mi van, ha valaki 21 evesen utana még egy egyetemet elkezd, akkor 8 evig jar felsooktatasba. Engem masodevben felvettek egy egyetemre, ahol halasztottam 2 evet, es a fosuli utan kezdtem el. Mar azon az evfolyamon tobben voltunk diplomasok, es olyanok, akik 20 evesen eloszor voltak golyak. Aztan mivel bevezették a krditrendszert, sokan még 10 év mulva is oda jartak, tehat sikerult a fiatalabb egyetemistak koze tartoznom sok év egyetemista lét utan is.:)

Most mar mindenfele korosztaly jar felsooktatasba.:)

2-23 ev koruliekrol meg nem is mindig feltetelezik kinezet alapjan sem, hogy nem most erettsegiztek. Tehat amig nem hozod szoba, senkinek nem jut ez eszedbe rolad.

2011. dec. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tekike99 válasza:
Dehogy ciki!!! Ugyanolyan fiatal vagy, mint ők, észre se veszik!
2011. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
észre se venni ilyen kis különbséget. de egyébként a nálad idősebbek sem keltenek feltűnést. meg amúgy is, ez tényleg számít?
2011. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is 23 évesen kezdtem.
2011. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ULTRA ciki, sőt gáz!
2011. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki?Akkor kezded amikor akarod, senkinek nincs köze hozzá, ez nem középiskola.Ha 30-40 évesen döntesz úgy, hogy mondjuk orvos akarsz lenni beiratkozol ha felvesznek és kész, nincs ebben ciki, én is 21 évesen kezdtem, nem szólt érte senki egy rossz szót sem, vannak sokan akik 18 évesen kezdik aztán 24-5 évesen fejezik be annyit csúsznak, inkább az a ciki.
2011. dec. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az. Ciki.

Én 23 meg a halál között már nem gondolkodnék semmi újban a helyedben, szerintem ásd el magad.... -.-'


Amm, mégis milyen választ vártál?

Látszik, h semmi tapasztalatod a felsőoktatással kapcsolatban. Pont telibesz@rják, hogy hány éves vagy, felnőtt emberek járnak oda legyenek azok 23 vagy 33 évesek.

2011. dec. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!