Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek!?

Mi legyek ha nagy leszek!?

Figyelt kérdés

Ha tudtok akk mondjatok nekem jol fizető foglalkozásokat és ha tudjátok hogy milyen iskolai végzettség kell hozzá akk azt is mellékelhetitek!

5 éves vagyok lány és most kezdem a gimit !a beállitságomat nem tudom mivel mindenből ötöts vagyok de azért érzem hogy a real tantárgyakat nehezebben tanulom viszont a kémiát nagyon szeretem..Ja és könnyen tanulom a nyelveket eléggé visszahuzodod vagyok de ha kell hogy nagyszám legyen akk megteszem


2009. júl. 15. 23:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ha szereted a kémiát lehetnél gyógyszerész:D (egyetem)

Nyelvtanár, tolmács, fordító, ezek nagyon jól keresnek. Szerintem ide elég a főiskola, de lehet egyetem bölcsész kar kell.

Ha a biosz is érdekel, akkor orvos, patológus.

Van olyan a környezetedben akinek tetszik a munkája? (még ha nem is csinálnád..)

Esetleg külföldön is dolgozhatnál majd, kint mindet jobban megfizetnek.

Igaz, hogy a kétkezi munkásokból kevés van, de ha gimnáziumba mész (és menj is!) akkor nemhiszem hogy ilyesmit szeretnél:D


Annyit hozzátennék a katolikus gimnáziumhoz, hogy teljesen mindegy melyikbe mész, a reggeli ima mindenhol megvan, valahol délutáni is (de persze ez 5-6 sor, szóval nem nagy cucc) viszont valahol hét eleji áhitat/mise van! Meg a házirend..főleg ha római katolikusok. Ott komolyan veszik.:/

Miért szeretnél vallásos iskolába menni?:)

2009. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mert tetszett az iskola azthiszem megnevezhetem CRNL(Lajos)!És szerintem nagyon jó gimi...remélem szeretni fogom:D
2009. júl. 16. 10:29
 13/19 anonim ***** válasza:
Megnéztem a honlapját, jó iskolának tűnik, ki lehet azt bírni:)
2009. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
remélem kibirom,de elég huzos:):)hát nem tudom talán egy kicsit magolos tipus vagyok szoval...:)Vagyis csak a matekot magolom..ugymond
2009. júl. 16. 11:07
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is katolikus suliba járok. És abszolút nem olyan, mint, amilyennek kívülről tűnik. Mindenki azt gondolja, hogy foglalkoznak velünk meg hogy milyen nagy ott a rend/fegyelem. És közben meg nem is....
2009. júl. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
uhh ez egy kicsit megnyugtatott:)
2009. júl. 16. 12:10
 17/19 anonim ***** válasza:
Én református gimnáziumba jártam, hát nagyon megszenvedtem a tanárokkal!
2009. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Utolsó Melyik Gimibe jártál?


Én is református gimibe járok(nyolc osztályosba). A kötelező a hétfő reggeli áhitat, de emiatt az órák rövidebbek.Ja és az ünnepségeket a templomban tartjuk. A koleszban még a tanulószoba sem kötelező. A tanárok nagyon kedvesek. A magyár tanár szigorú de szinte mindenki 4-es 5-ös a tantárgyból. Én szeretem, a sulim.

2009. júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a KRK Sztilády Áron Gimnáziumba járok.Ez egy nagyon jó református gimnázium. Én nyolc osztályosba járok most leszek 8.-os.Nem bántam meg, hogy vallásos suliba járok.
2009. júl. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!