Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A kolleszba lehet cigizni?

A kolleszba lehet cigizni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az új törvény óta 10000000% hogy nem, mert közintézmény.

Valószínűleg nyitott helyen lesz egy kijelölt dohányzó hely, és ott lehet. De az épületben biztosan nem.

2012. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Pár ismerősöm ott szokott rá, tehát gondolom meg lehet oldani, bár ez inkább kolesz függő szerintem.
2012. júl. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Épületen belül nem. Tudtommal a bejárat előtt 5 méteres távolságban már rá lehet gyújtani. Mi még dohányoztunk bent amikor még nem élt ez a szigorítás akkor sem lett volna szabad de az ablakon kihajolva csináltuk, kutya nem szólt érte, de most tuti szólnának mert nagyon figyelik az ilyet. Ha rá akarsz gyújtani szépen kisétálsz.
2012. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De nem ugy van,hogy az utcán se lehet?
2012. júl. 26. 18:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Ahány kolit én láttam eddig nővérem révén, mindenhol volt kijelölt dohányzóhely. Még az első koli, ahol lakott a szigorítás előtt volt és ott sem lehetett bent dohányozni. Viszont nővérem szerint nagyon jól volt megoldva a kolikban a dohányzóhely. Az udvaron voltak asztalok, kényelmes székek, csikktartó. Egy csomószor kiültek cigizni, beszélgettek, hülyéskedtek.


Szerintem ilyesmi megoldás van más kolikban is.

2012. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!