Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hova menjek tovább tanulni?

Hova menjek tovább tanulni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a szüleim eddig azzal zaklattak hogy érettségizek le, ennek eleget tettem és azt hittem hogy innentől kezdve meghódíthatom a világot.... de nem. Nem engedik hogy okj-s tanfolyamon vegyek részt, az egyetem, főiskola meg a többi nálam ki van lőve, tehát valami szakmunkásba kéne jelentkeznem, de tippem nincs hogy mit szeretnék csinálni életem hátra lévő részében. Légyszi dobjatok meg pár szakmunkással ami az örs vezér tere környékén helyezkedik el. Respekt
2012. júl. 26. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem hiheted, hogy ilyen egyszerű dolgod lesz. Nem terem sok szakmunkásképző az Örs vezér tere környékén. Egyébként a szakmák OKJ-s képzések, tehát nem is értem pontosan a kérdést.
2012. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miért nem engedik az OKJ-s képzést? Ingyenes, kapsz diákot, támogatást stb.
2012. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!